Перейти до змісту

Шукаю карту Луцька


fgvictor

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім.

Дуже потрібно детальна(з будинками) карта Луцька.

Може в кого є?

Кадастр ділитися не хоче :angry:.

В інтернеті є, але поганої якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті є гарної якості - але там треба смс-ку відправити вартістю 20 грн.

Або дядя Женя десь пориється і знайде атлас ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> В інтернеті є гарної якості - але там треба смс-ку відправити вартістю 20 грн.

Дай будь-ласка посилання

> Або дядя Женя десь пориється і знайде атлас ;)

Подивись будь-ласка атлас, буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливається на фтп. Десь за хвилин 15-20 має бути.

Я неколи не користувався вашим FTP

на яку адресу заходити, який логін пароль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу поділитись такою штукою http://www.bizneskop.com.ua/. Є карта луцька з пошуком адрес, ну і плюс довідник фірм (правда тягнулося з якоїсь фтп-хи і одного файлика в карті не хватає). Крім того доволі непагано зарекомендували себе PC версії iGO8 (но ручки в мене кривенькі, кириличний пошук так і не налаштував), є версія тіпа portable (хоча він не вимагає ніякого встановлення сам по собі :) ) i Garmin (для використання як карти з пошуком достатньо тільки Mapsource) є на торентах з інструкціями, карта всієї України з доволі докладною картою вулиць і пошуком кирилицею.

До-речі карту з новим назвами вулиць я так і не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлас Луцька - натисни. Вкажи куди скачати. РОзархівуй. І користуйся.

Запускний файл - index.htm . Обираєш необхідний район - тицяєш і відкривається картинка з будинками номерами і вулицями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>http://www.bizneskop.com.ua/

- карта не докладна(не має номерів будинків)

- з GPS ти пробував отримати карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлас Луцька - натисни. Вкажи куди скачати. РОзархівуй. І користуйся.

Запускний файл - index.htm . Обираєш необхідний район - тицяєш і відкривається картинка з будинками номерами і вулицями.

посилання не працює

- дай посилання, де можна скачати карту з СМС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того й треба було починати. Посилання тобі не доступне. Воно лише для користувачів ДГ.

Для тебе зможу залити кудись на якийсь фріхостинг.

А посилання платного - не згадаю. То було більше року тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>http://www.bizneskop.com.ua/

- карта не докладна(не має номерів будинків)

- з GPS ти пробував отримати карту

1. З чого ти взяв?

bscop.jpg

Лежить -=тут=-

Або на фтп (кому треба) -=тут=-

Наскільки я знаю фірма, що її робила брала кадастрові карти, але, дійсно деякі номера будинків не прописані (хоча хз, може то трансформаторні будки :) )

2. А навіщо мені їх видирати, якщо це повноцінні ПК версії ГПС софта, карти абсолютно однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене є паперова "Схема Луцька" з усіма будинками, правда їй вже років з 7 і там нема новобудов в районі ТАМТАМа як і самого магазину, тай номери будинків не позначені. Але якщо знаєш з якого боку починається вулиця, то можна і самому порахувати ;)

Можу дати скопіювати (віддати не можу бо сам часто користуюсь). Купував її в центрі в ларьочку де всякі газети і журнали продають. Можливо зараз в подібних "ларьочках" продаються схеми нового випуску - пошукай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але така карта в мене є

Напевно кращої просто неіснує :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене є паперова "Схема Луцька" з усіма будинками, правда їй вже років з 7 і там нема новобудов в районі ТАМТАМа як і самого магазину, тай номери будинків не позначені. Але якщо знаєш з якого боку починається вулиця, то можна і самому порахувати ;)

Можу дати скопіювати (віддати не можу бо сам часто користуюсь). Купував її в центрі в ларьочку де всякі газети і журнали продають. Можливо зараз в подібних "ларьочках" продаються схеми нового випуску - пошукай

Є буклети з картою, але мені потрібна краща якість

Атласів в продажі немає

Мають вийти нові атласи, але мені потрібно вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чим тобі не підходить карта RudEAk? Програма ДУЖЕ хороша - там і транспорт, і "органи" всякі, і багато іншої інформації. Недолік: великі рекламні банери (але розумію, що без них - ніяк), не можна розтягнути на весь екран і нема "руки" щоб таскати карту. Але з інформативної точки зору прога просто зашибісь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальних електронних карт Луцька практично немає, мені через надмірне захоплення автоквестерством, прийшлось трохи полазити і пошукати. Навть карта Рівного, набагато менша по розміру (я маю на увазі розмір програми) і то більш зручна чим бізнескоп САМЕ як карта. Якщо потрібно можу залити ще IGO для PC, але див.вище - пошук тільки транслітом.

Зараз непогано поновились Google Maps i Yandex Maps (причому останні навть по Луцьку краще). Так вот є така програма (респект і уважуха автору) SASPlaneta яка дозволяє кешувати зображення з цих сервісів (і не тільки з цих) і використовувати її без iнета (ААААА я закешував Google :):):) ) Мені сподобалось нею користуватись, чисто власне бачення - набагато швидше чим безкоштовний Google Earth.

Той же самий Mapsource з картою України, нічим не відрізняється від всіх вищеназваних карт, тільки з ним в мене вічні трабли з установкою, доводиться трохи бігати з бубном.

А якщо тобі треба для роздруковки карт, то:

1. Шукати по магазинах/ларьках

2. Роздрукувати той атлас що залив Zheny@

3. Зліпити/Роздрукувати картинки з bizneskop/maps (варіант для збоченців звичайно їх там 800 штук)

В мене здається трохи не такий атлас як в Zheny@, сьогодні гляну і залью, може цей кращий буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную модераторам прикріпити тему типу цієї, оскільки дуже часто люди шукають карту Луцька!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чим тобі не підходить карта RudEAk? Програма ДУЖЕ хороша - там і транспорт, і "органи" всякі, і багато іншої інформації. Недолік: великі рекламні банери (але розумію, що без них - ніяк), не можна розтягнути на весь екран і нема "руки" щоб таскати карту. Але з інформативної точки зору прога просто зашибісь

Не всі будинки на карті позначені

Звичайний буклет має всі будинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> В мене здається трохи не такий атлас як в Zheny@, сьогодні гляну і залью, може цей кращий буде.

буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...