Перейти до змісту

Переноска газовой трубы


Oushen

Рекомендовані повідомлення

В общем нужно отрезать трубу, и перенести краник выше, предварительно нарезав там резьбу.

1 - как сейчас

2- как надо

post-518-1249742466.gif

И еще вопрос, нужно ли разрешение газовиков на такую операцию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, простіше буде купити кусок труби з різьбою і приварити до існуючої. Нормально нарізати різьбу буде важче - труба йде близьно до стіни... Звичайно можна відкрутити трубу біля лічильна і тоді норм нарізати - але тоді потрібно дозвіл чи щоб роботи виконувальсь газовщиками, так як там пломби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще простіший варіант, відрізати частину лишньої труби і стик в стик - зварити, найраціональніший метод.

Зварювальнику з інверторною маленькою сваркою, роботи на 10 хв.

На рахунок дозволу, теоретично, все що після лічильника нібито як може виконуватися робітниками що мають допуск до таких робіт, без Волиньгазів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь другой вопрос, кто может выполнить эти работы? Как обычно нужно на вчера, в понедельник до обеда - самое то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позвони 104 - скажи що витік газу і хай захватять болгарку і зварювальний апарат....приїдуть швидко... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позвони 104 - скажи що витік газу і хай захватять болгарку і зварювальний апарат....приїдуть швидко... ;)

а штраф в 3000 грн за ложный вызов не впаяют? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шуткі шутками...

....телефончик спеців попитаю, працювали на моїй роботі, робили обвод труби навколо гаража, швидко та якісно, жодних претензій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись оголошення "Встановлення лічильників на воду" Мені потрібно було встановити лічильник, труба також проходила близько білі стіни, прийшов майстер з якоюсь хітроумною плашкою і все гарненько нарізав, без лишніх зварювальних робіт. Ціна тоді була грн 50 здається, думаю буде дешевше, а ніж зварювальні роботи. Я думаю що в документації навряд чи десь зазначено точні розміри тієї труби і якщо вона стане на пару сантиметрів коротша навряд чи хтось замітить. Хоча потрібно уточнити у спеціалістів. На жаль телефон майстра не залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...