Перейти до змісту

Що краще 0,10га 5км від Луцька чи 0,27га 18км від міста


pupchik

Рекомендовані повідомлення

Назріло бажання купити земельну ділянку. Не можу опреділитись де хочу ділянку. Отже є пропозиція 10соток в заборолі за 8000у.о.або 20-30соток 18км від Луцька, безліч варіантів і за ті самі гроші.

Отож, поділіться своїми роздумами на рахунок цього...

Хто де б хотів побудуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а комунікації?

в принципі - що 3 км (Забороль) що 15 - різниція по відстані не принципова, а повітря чистіше і тихіше )

та й розвернутись при бажанні і фінансовій можливості буде як - майстерню зробити чи сауну/баньку поставити. та й садочок лишнім не буде )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я беру до уваги ділянки тіки з комунікаціями. Є ділянка с. Новоукраїнка 27соток є стара хата приватизована, газ і світло підведені, водяна колонка під хатою, хата над трасою. Правда хата під знос. 9к у.е. хочуть. Торгу не піддаються.

Що думаєте по цьому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село хороше... якщо це подорозі від траси вглуб то взагалі чудно... там лісок поряд зовсім і доїзд маршутками навіть без проблем вечором пілся роботи, аби не пізно... по трасі дорога супер, їхати до 20 км і швидко бо майже нема населених пунктів... сам туди частенько катаюсь, знайомі живуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну моя думка що нормальна цна як на таке місце площу і можливості... але мо ще хтось висловиться...

а місце за церквою чи до ? якщо не секрет звісно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є автомобіль(чи у планах), то різниці не має, що 5, що 15 км. Аби доїзд нормальний був.

Як варіант дозволю запрпонувати до розгляду ще ОСЬ ТАКУ ДІЛЯНКУ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я беру до уваги ділянки тіки з комунікаціями. Є ділянка с. Новоукраїнка 27соток є стара хата приватизована, газ і світло підведені, водяна колонка під хатою, хата над трасою. Правда хата під знос. 9к у.е. хочуть. Торгу не піддаються.

Що думаєте по цьому поводу?

Є ділянка в тій же Новоукраїнці 50 соток з хатою (комунікації є) за 18 тисяч. Тобто ціна десь приблизно така ж.

Крім того глянь (рівень цін) тут. - http://volyn-realty.com.ua/sale.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я беру до уваги ділянки тіки з комунікаціями. Є ділянка с. Новоукраїнка 27соток є стара хата приватизована, газ і світло підведені, водяна колонка під хатою, хата над трасою. Правда хата під знос. 9к у.е. хочуть. Торгу не піддаються.

Що думаєте по цьому поводу?

Є ділянка в тій же Новоукраїнці 50 соток з хатою (комунікації є) за 18 тисяч. Тобто ціна десь приблизно така ж.

Крім того глянь (рівень цін) тут. - http://volyn-realty.com.ua/sale.htm

Можеш дати контакти чи ссилку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в с.Воротнів - 13 км до роботи, 16 до садочка малого. Якщо є авто і не напрягає, що з більшості луцьких п"янок поїдеш тверезим, то 15 км не відстань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...