Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Не повірю, що ДК здало тоді матч, адже Ілічі лише виграшем і спаслися самі від вильоту.А ДК кровно була в цьому зацікавлено.

Просто Міля з компанією засильно обмили тоді новий мазераті.

Шахта і Карпати вирішують різні завдання.

Прогіб МД та Ілічів перед Шахтою це одне, а поступок Карпат тоді був по принципу ,,падаючого штовхни,,

До речі за кілька турів Волинь буде грати і Львові, і я не знаю якого результату мені б хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я думаю ,що то був договорняк , не по силам іллічам ДК і доля матчу вирішувалась на рівні президентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи відносини Суркісів та Ахметова, легше уявити, шо вони поцілуються зі змією, нж один з одним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі за кілька турів Волинь буде грати і Львові, і я не знаю якого результату мені б хотілось.

А я знаю , тільки мордой об газон біло-зелених . Коли ми з ДК грали , болєли Карпат в Луцьк приперли допомагати волиняк бити , наслідки їх візиту ще на пр . Перемоги видно . Мені їх не шкода , в пердив н*х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже замалювали.Тільки мені всеодно приємніше, коли ми будемо обігрувати Карпати, ніж Металург Три,чи Сєвастополь чи там ще когось.

Ну а болєли Карпат та ДК давні друзі.Нам би теж не завадило таких мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Савіч і Сімінін попали в збірну туру від ФУТБОЛ.УА http://football.ua/ukraine/news/161318.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спортдиректор "Металлурга": "Какой "слив"?! Мы в еврокубки идем"

Донецкий "Металлург" прервал свою 9-матчевую беспроигрышную домашнюю серию в ЧУ, неожиданно крупно уступив в родных стенах "Волыни" — 0:3. И это сразу вызвало массу всевозможных слухов. Болельщики и журналисты на все лады склоняли слово "слив", только о его причинах мнения расходились. От банального "плавят тренера" до фантастического варианта: якобы существует всеобщий заговор команд УПЛ против "Карпат" — выдворить львовян в первую лигу.

"Это просто какой-то бред, — сказал спортдиректор "Металлурга" Вардан Исраелян, к которому мы обратились за комментариями. — За что футболистам "плавить" тренера Пятенко? Результаты последних туров к этому никак не располагали, мы исправно набирали очки. В команде хороший микроклимат, никаких конфликтов. А то, что произошло… Видимо, это просто не наш день. Почему Морозюк не вышел в стартовом составе? Насколько я знаю, у него была микротравма, и тренер решил, что на всю игру его может не хватить. Поэтому Николай и вышел только во втором тайме. И почему все сразу ухватились за Морозюка? Скажем, Мкртчян, отлично отыгравший с "Оболонью", матч с "Волынью" отсидел в запасе, и ничего. В команде ведь не 11 человек. Поверьте, ни о какой сдаче матча не может идти и речи. Ведь задачу попасть в еврокубки с команды никто не снимал".

Согласен с Исраеляном и футбольный эксперт Александр Сопко. "Не думаю, что имел место "слив". "Металлург" с таким трудом взобрался в верхнюю часть таблицы... Думаю, хозяева просто где-то недооценили "Волынь". Не ожидали такой грамотной и организованной игры от соперника и не смогли по ходу матча перестроиться. Возможно, и Пятенко где-то ошибся с выбором состава на игру. Очень слабо сыграли в защите Марио Сержио и Шина, неубедительным был Суарес. Да, собственно, кроме Димитрова, у хозяев и отметить некого. Вся команда играла медленно, без огонька. Не было скоростей, к которым "Металлург" нас в последнее время приучил. Даже самый хороший рояль время от времени нужно перенастраивать. Видимо, слишком хорошо давались "Металлургу" в последнее время домашние матчи — и появилась самоуспокоенность... Впрочем, и "Волынь" была очень хороша".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душан Савич: "Мене назвали на честь …Душана Савича"

Македонець Душан Савич одужав після травми, отриманої під час першого весняного поєдинку в Олександрії, і став одним із героїв матчу луцької «Волині» проти донецького «Металурга» (0:3 на користь «хрестоносців»). Нападник долучився до усіх трьох голів у ворота господарів: пенальті заробив, гол забив і результативний пас на Майкопа віддав. Прес-служба клубу запитала в Душана про цей матч, а також про перші враження нападника у Луцьку.

- Душане, у ЗМІ тебе часто називають і сербом, і македонцем. Пролий світло на свою національність…

- Мій тато народився в тій частині колишньої Югославії, яка згодом стала Македонією. Згодом переїхав у Сербію. Ця обставина допомогла мені отримати громадянство, коли запропонували грати за молодіжну збірну Македонії, а потім і за національну. Я змінив громадянство, але й нині живу у Лесковаці, в Сербії, і батьки там також мешкають.

- А Душан Савіч, відомий югославський нападник, який виблискував на початку 1980-х років, випадково не твій родич?

- Ні, але мене назвали на його честь. Я з 1985-го року, а це був саме пік популярності Савіча. Він за «Црвену Звєзду» грав, в Іспанії, Франції, за збірну, багато забивав. Тому батьки зробили мене його повним однофамільцем. До речі, мій татко і його брати чудово грали у футбол, щоправда на аматорському рівні.

- Югославський футбол – це…

- …технічний футбол. У нас всі дуже люблять з м’ячем возитися, хоч може інколи й занадто довго це роблять. Я також, можна сказати, виріс із м’ячем, ганяв з ним зранку до ночі.

- Як розвивалася твоя кар’єра?

- Я у професійному футболі з 16-17 років. Починав у рідному містечку Ніш – це третє за величиною після Белграда і Нові Сада місто в Сербії. Грав там за місцеві «Работнічкі». Потім переїхав у Лесковац. По тому покликали в Македонію – у «Беласіцу». Цей клуб дав футболу двох Горанів – Пандєва і Попова.

Після «Беласіци» була «Побєда» з Прілєпа. Тут вперше перетнувся із Ванче Шиковим. Потім грав у «Вардарі» та «Работнічках» із Скоп’є.

- А як потрапив до узбецького «Пахтакора»?

- До цього ще відіграв у румунському «Брашові». Можна було продовжувати контракт, але настали непевні організаційні зміни, тамтешній президент подався до бухарестського «Рапіду» й забрав з собою десять гравців. Кликав і мене, але я отримав пропозицію із Південної Кореї, з «Інчхону». Зіграв там тільки два матчі й отримав важку травму. В клубі також почалися організаційні проблеми і я поїхав у «Пахтакор».

- Із Анатолієм Демяненком там познайомився?

- Так, у Ташкенті я жив у готелі, в якому часто зупинявся його «Насаф», коли приїздив на матчі в столицю. У ті часи він міг бачити матчі за моєї участі. Взимку агенти запропонували мені грати у «Волині». На той час контракт з «Пахтакором» у мене закінчився.

- У матчі в Донецьку ти розміщувався «під» Майконом. Де тобі зручніше грати – на вістрі чи диспетчером, «вільним» актором?

- Можу діяти по-всякому. У різних командах я навіть зліва і праворуч діяв, це вже як тренери вимагали. Хоч зізнаюся, що дуже націлений на ворота, за першої ліпшої нагоди намагаюся пробивати.

- Маєш футбольне прізвисько?

- Савке. Це варіант мого прізвища сербською і македонською мовами. А ще можуть назвати «македонським Агуеро», кажуть, що зовні і деколи манерою гри схожий на аргентинця.

- Ти встиг акліматизуватися у Луцьку?

- Авжеж, коли їхав до вас, запитував думку кількох знайомих, зокрема Саші Мітіча, який у вас грав і навіть жінку собі знайшов тут. Усі хвалили Луцьк і я погоджуюся з їхньою думкою: це тихе і спокійне містечко. Що ще треба, аби готуватися до матчів і радувати публіку на стадіоні?..

- Колись ти натякав на те, що цього року маєш намір створити сім’ю. У Луцьку багато гарних дівчат, ти ще не передумав?

- (сміється) Ну що ви?! Ми з Єленою знаємося ще зі школи, останні два роки живемо разом. У нас справді 10 червня буде весілля в Сербії. До речі, вона для мене фартова, бо завжди, коли Єлена приїздила у ті країни, в яких я грав, у наступному матчі я забивав!

- То, може, нехай залишається в Луцьку?!

- (сміється) Хороший жарт, але краще я сам дам раду грі, наразі налаштований допомогти команді, бути стабільним, аби лиш травми не докучали.

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f798265.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это пять. Лучшие голы 25-го тура Украинской Премьер-лиги

2-е место. Душан Савич. В матче с донецким Металлургом форвард Волыни записал на свой счет не только голевой пас и заработанный пенальти, но и отменный удар гол "транзитом" от штанги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сборная 25-го тура по версии UA-Футбол

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f79d7ad.html

Тут троє наших - Дем'яненко, Майкон, Савич.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://football.ua/ukraine/news/161379.html

Ось, виявляється, хто сидить і рахує, хто скільки раз яких рухів за матч зробив :) Підтвердження моїх слів, що нова "Волинь" стала більше контролювати м’яч, за втратами м’яча - лідер туру! :)

Потери: Заря - 147... Волынь - 102

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Анатолій Васильович, матч «Волині» з «Металургом» можна оцінити так: «Дисципліна б'є клас». Згодні?

— Абсолютно. У нашої команди ігрова дисципліна сьогодні була на найвищому рівні і спостерігалася в усіх ігрових лініях.

— При вас «Волинь» провела вже п'ять матчів, у трьох програвши і домігшись двох перемог. Як оцінюєте цей відрізок?

— Особливо невдалими я вважаю ігри з «Оболонню» та «Чорноморцем»: у них хлопці не виконали мою установку. А от у зустрічі з «Шахтарем» уже було помітно, що гравці перейнялися моїми вимогами і втілюють їх на футбольному полі. До речі, зустріч з «Металургом» підтвердила, що ми перебуваємо на правильному шляху.

— В Узбекистані ви досягли певних успіхів, тренуючи «Насаф», виграли Кубок азійської федерації. Яку вершину хочете підкорити з «Волинню»?

— Дуже складне питання. Найголовніше — створити конкурентноспроможну команду. «Волинь» повинна стабільно, не кидаючись, виступати в чемпіонаті України і прагнути потрапляти в європейські кубки.

— Зізнайтеся, після роботи в Азербайджані та в Узбекистані ви прийняли запрошення українського клубу, щоб проявити себе і згодом стати наставником «Динамо»?

— Та ні! Чому? Ви ж самі розумієте, що тренерська доля — дуже важка і невдячна…

— У чому, на ваш погляд, основна відмінність азербайджанського й узбецького футболу від українського?

— Відмінності є і суттєві. Головна з них — в Україні у футбол грають значно швидше, все робиться на зовсім інших швидкостях.

— Які першочергові завдання ви будете вирішувати в останніх турах?

— У нас поки замало очок, і наше завдання — зберегти за собою місце у прем'єр-лізі. Ще потрібно показувати певний рівень гри. Хлопці мають розуміти, що я від них вимагаю, і виконувати це на футбольному полі.

— Вас задовольняє нинішня комплектація команди?

— Улітку, без сумніву, посилюватимемо деякі позиції.

— Вас називають одним з учнів Валерія Лобановського. І справді, сьогодні ваша команда показала високий рівень ігрової дисципліни. Які ще постулати ви успадкували від великого тренера?

— Я хочу, щоб моя команда грала в швидкісний футбол. Ще раз скажу про ігрову дисципліну, адже без неї на полі буде анархія. І, звичайно, у виконавців повинна бути найвища самовіддача. Взагалі ж, моя мрія — мати в команді якомога більше універсальних гравців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон: Главным мои конкурентом является Андрей Ярмоленко

В уик-энд 20-й номер лучан отметился дублем в ворота донецкого Металлурга, что позволило Волыни одержать победу со счетом 3:0, а самому нападающему вновь возглавить бомбардирскую гонку.

Майкон рассматривает возможность остаться в луцкой команде / football.ua

- В двух стартовых матчах весенней части сезона - с Александрией и Черноморцем - вас не было в стартовом составе. С чем это связано?

- Это решение тренера. Именно он определяет, кто должен выходить на поле. Моя же обязанность как профессионала качественно выполнять свою работу. Что я и стараюсь делать на тренировках и в играх. Приятно вновь оказаться в лидерах спора бомбардиров. Это добавляет желания постоянно повышать свой показатель.

- На звание лучшего снайпера сезона замахнуться намерены?

- Почему бы нет? Конкуренция образовалась нешуточная, а самым серьезным оппонентом в противостоянии снайперов считаю динамовца Андрея Ярмоленко. Он классный футболист, выступающий в сильной команде.

ВИДЕО: Майкон проснулся. Металлург в Донецке уступает Волыни...

- Как считаете, 13 голов за пять туров до финиша - не слишком ли низкий показатель?

- Не сказал бы, что чертова дюжина точных ударов в 19 матчах - это мало. По-моему, в самый раз.

- В период зимнего антракта ходили разговоры о том, что вы можете покинуть Волынь…

- На данный момент ничего конкретного сказать не могу. Контракт с луцким клубом у меня до лета 2012 года. Вот когда он закончится - тогда и подумаем. В этом деле важно все как следует взвесить, чтобы не ошибиться.

- Главный тренер Волыни Анатолий Демьяненко в дальнейшем в вас заинтересован?

- Точно не знаю. Но надеюсь, что да…

http://sport.bigmir....drej-Jarmolenko

http://fc.volyn.net/majjkon-olvejjra-jarmolenko-mjjwre.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f7c0fe3.html

Анатолий Демьяненко: "Мы не сачкуем!"

Сейчас серьезно готовимся к матчу с «Ворсклой» — в этом поединке постараемся исправиться перед собственными поклонниками, поскольку весной мы побеждали только в гостях, пора и дома добыть викторию.
- вот ета правільно! А то дві гостьові перемоги - це добре, але ж люди в Луцьку то хочуть на власні очі побачити домашню перемогу! Вот, kudrom подумує на "Ворсклу" піти, правда час вибрали такий, ніби хотіли щоб вболівальників було б поменше :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час матчу запропонували телевізійники, а керівництво/тренер одобрили не подумавши (не погодивши з іншими структурами клубу, які відповідають за організацію матчу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час матчу розподіляють телевізійники, бо вони за це платять клубам.Тому кожна команда в якийсь тур грає в незручний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-е-х-х... Ваші слова,да б футбольному богові в вуха...

http://football.ua/ukraine/news/161489.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє , я думаю людині, котра відповість хоч на половину цих запитань, можна вручати квитки на фінал Євро 2012.

Автора можна сміливо брати в прийомну комісію самого престижного вузу.

Завершився конкурс знавців історії "Волині"

Закінчився перший конкурс знавців історії «Волині», присвячений протистоянню «Волині» та полтавської «Ворскли». У конкурсі взяли участь 48 уболівальників, але небагато з них зуміли подолати двадцятиочковий рубіж (максимальна кількість балів у конкурсі становила 30), за яким, як виявилося, і визначилися переможці.

Ну, а призи від ФК «Волинь» одержують:

1 місце. Юрій Шепшелей – 27 балів. 3 квитки на матч «Волинь» – «Ворскла» (Полтава)

2 місце. Geka w1se – 22 бали. 2 квитки.

3 місце. РОман – 22 бали. 1 квиток

Як ми зазначали, за однакової кількості балів перевага віддається тому учаснику, чия відповідь надійшла раніше. Переможцям надіслано листи, у яких вказано контактні дані для одержання призів.

Також пропонуємо до уваги уболівальників правильні відповіді на запитання конкурсу.

1. Який з 52 матчів, проведених між «Волинню» та полтавською «Ворсклою» був найбільш важливим для луцької команди і чому (2 бали)? З яким рахунком він завершився (1 бал)?

Відповідь: 29 жовтня 1975 року. СК Луцьк – «Колос» (Полтава) 3:2. Луцька команда боролася за місце у призовій трійці і у цьому матчі, аби зберегти шанси на медалі лучанам необхідна була виключно перемога.

2. В якому сезоні лучани у двох матчах наколотили полтавцям двозначну кількість голів (1 бал), з яким рахунком завершилися ці поєдинки (2 бали)?

Відповідь: У сезоні 1981 року і вдома, і в гостях лучани перемогли з однаковим рахунком 5:0

3. У якому сезоні лучани вперше перемогли полтавців у гостях і з яким рахунком завершився матч? (1 бал)

Відповідь: У 1977 році. «Колос» Полтава – «Торпедо» Луцьк 1:2

4. Цей гол надовго запам’ятали луцькі уболівальники, а один з матчевих звітів про цей матч лучан з полтавчанами так відобразив даний ігровий епізод: «…., який отримав м’яч біля центрального кола, здійснив сольний рейд, обігравши п’ятьох суперників і голкіпера полтавчан, пробив по воротах. М’яч, потрапивши у штангу, відскочив просто на …... І той холоднокровно переправив його у пусті ворота». Про який саме матч йдеться мова (1 бал), хто здійснив сольний прохід (5 балів) і хто став автором голу (2 бали)? Зауважимо, що того сезону автор голу зумів у двох поєдинках тричі вразити ворота полтавців.

Відповідь: 13 вересня 1977 року. «Торпедо» Луцьк – «Колос» Полтава 3:1. Сольний прохід – Юрій Самошкін. Автор голу – Нодарій Бачіашвілі

5. У одному з поєдинків між лучанами та полтавцями, який завершився крупною перемогою лучан, рахунок у грі відкрив відомий нині футбольний агент, який нещодавно повідомляв про зацікавленість одним з нинішніх гравців «Волині» з боку провідного європейського клубу. Що це за матч (2 бали) і про кого ведеться мова (1 бал)?

Відповідь: 12 жовтня 1981 року. «Торпедо» Луцьк – «Колос» Полтава 5:0. Автор першого голу – нинішній партнер Шандора Варги – Олександр Кулішевич

6. У протистоянні «Волині» з «Ворсклою» кращими бомбардирами лучан є два гравці, які забили по п’ять голів. Один з них грав на позиції форварда, а нині працює тренером в ДЮФШ «Волинь». Інший розпочинав кар’єру нападником, а завершував півзахисником, а його прізвисько у середовищі уболівальників складалося з чотирьох літер. На двох ці гравці забили за «Волинь» 128 голів. Про кого йдеться мова? (3 бали)

Відповідь: Микола Кльоц та Андрій Федецький

7. У ворота полтавців лучани забили дев’ять «дублів». Перший і останній за часом провели гравці, прізвища яких розпочинаються на букву М. Друга літера їхнього прізвища також однакова. Обидва не є українцями за національністю. Що це за гравці? (2 бали)

Відповідь: Альберт Мікоян і Саша Мітіч

8. У розіграшах Кубка України «Волинь» провела чотири матчі проти «Ворскли». В одному з них з поля було вилучено голкіпера лучан з колоритним прізвиськом, але, незважаючи на це, «Волинь» таки перемогла суперника. Що це за матч (1 бал), хто цей голкіпер і як його прізвисько? (2 бали)

Відповідь: 4 жовтня 2001 року. «Волинь» – «Ворскла» 1:0. Вилучили Юрій Нікітенка на прізвисько «Білий Ведмідь»

9. Цей центральний захисник приїхав в Україну виступати за київське «Динамо», але в підсумку більшу частину кар’єри провів у інших клубах. Він зіграв 40 матчів за «Ворсклу» і 53 за «Волинь», причому до луцької команди він приходив двічі. Хто цей футболіст? (2 бали)

Відповідь: Харрісон Омоко

10. Цей захисник дебютував за луцьку команду у травні 1977 року, вийшовши на заміну, а вже у наступному матчі проти полтавської команди вийшов в основному складі і до завершення сезону був незамінним гравцем «основи». Згодом вже у ролі тренера він тривалий час був помічником Віталія Кварцяного. Хто цей гравець? (2 бали)

Відповідь: Володимир Журавчак

Запрошуємо прихильників «Волині» до участі у подальших конкурсах від ФК «Волинь», а також запрошуємо усіх відвідати матч 26-го туру проти полтавської «Ворскли».

http://fc.volyn.net/...r-volinldw.html

Все - таки є такі козаки на Волині!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поле чудєс відпочиває.

Дуже сподобалось про ,,Білого Ведмедя,., але ще хочеться взнати прізвисько Федецького з 4 букв.

Чомусь в голову навязливо лізуть лише з трьох та п,яти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

., але ще хочеться взнати прізвисько Федецького з 4 букв.

Чомусь в голову навязливо лізуть лише з трьох та п,яти.

Та все просто - Фєдя. А на рахунок "з 5 букв", то ти мабуть з "Феррі" Федюковим сплутав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумеет ли Демьяненко одержать первую домашнюю победу?

После выездной победы в прошлом туре над донецким «Металлургом» настроение в Луцке заметно улучшилось. Расстояние до «зоны вылета» увеличилось до восьми очков, что делает маловероятным прощание команды с элитным дивизионом. Дело даже не в результате (хотя 3:0, наверняка, никто не ожидал), а в игре, показанной лучанами в двух последних матчах.

После крайне неубедительного начала весенней части сезона и последовавших двух поражений подряд от «Черноморца» и «Оболони» многие стали сомневаться в возможностях тренерского штаба поставить команде новую игру. В матче против «Шахтера» фанаты даже вывесили баннер «Кварцяный – наше все», задевший чувства нового тренера. Однако, именно в той встрече, без ряда ключевых дисквалифицированных футболистов, «Волынь» предстала на поле коллективом, четко представлявшим, чего от него хочет тренер. И если бы не неоднозначное решение арбитра, назначившего пенальти в ворота хозяев за три минуты до финального свистка, «Шахтер» вряд ли бы увез из Луцка три очка, и практически лишился бы надежд на завоевание чемпионского титула.

Тогда могло показаться, что «горняки» банально недооценили луцкую команду, однако уже в следующей встрече «Волынь» доказала, что находится на правильном пути и без вариантов обыграла в Донецке команду, претендовавшую на место в зоне Лиги Европы, и, к тому же, не проигрывавшую в «родных стенах» девять матчей подряд. Демьяненко не побоялся доверить место в составе ряду молодых игроков с украинскими паспортами. Так, в отсутствие дисквалифицированных и, казалось, незаменимых для «Волыни» Масло и Шикова, отлично проявил себя 19- летний Прындета, уверенно отыгравший два матча на очень ответственной позиции центрального защитника. Видно, что новый тренерский штаб придает важное значение укреплению игровой дисциплины, без чего невозможно достижение серьезных задач, которые будут поставлены перед командой уже в следующем сезоне.

Отдельно нужно сказать о Майконе. Демьяненко сумел-таки убедить бразильца относиться к делу со всей серьезностью, и результат не заставил себя ждать. После «дубля» в ворота «Металлурга» Майкон вновь стал лучшим снайпером первенства. Помог ему в этом македонец Савич, появившийся в составе после полученной травмы и сумевший отметиться голом, результативной передачей и заработанным пенальти.

Что же касается гостей, то после двух поражений подряд команда практически потеряла шансы пробиться в еврокубки, однако нет сомнений, что Николай Павлов сумеет настроить полтавчан на матч, ведь всем памятна история с полученными Ребенком, Маркоски и Даллку карточками, приведшими к их дисквалификации и вызвавшими гнев главного тренера. Не стоит забывать, что свою последнюю победу в гостях «Ворскла» одержала еще в конце июля во Львове, и с тех пор в десяти матчах подряд чередует ничьи с поражениями, так что, как минимум, один стимул выиграть встречу у полтавчан есть.

Что же касается истории противостояния между соперниками, то здесь преимущества ни у кого нет, в одиннадцати матчах в элитном дивизионе обе команды одержали по четыре победы, еще три встречи закончились вничью. Особняком может стоять разве что крупная победа полтавчан в Луцке в прошлом сезоне 4:0, однако тогда это была только первая игра «Волыни» после возвращения в Премьер-лигу, да и в Полтаве команда Кварцяного сумела реабилитироваться, победив со счетом 1:0.

Андрей КОВАЛЕВ

Ориентировочные составы:

«Волынь»: Шелихов, Симинин, Масло, Шиков, Леандро, Пилипчук, Насонов, Герасимюк, Шарпар, Савич, Майкон

«Ворскла»: Долганский, Селин, Курилов, Чеснаков, Ткачук, Маркоски, Красноперов, Чичиков, Ребенок, Безус, Янузи

Дисквалификация: Даллку («Ворксла»)

Котировки букмекеров:

Bwin – 2,60 – 3,20 – 2,60

http://football.sport.ua/news/153611

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...