Перейти до змісту

Проблеск гениальности


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Оригинальное название: Flash of Genius

Жанр: Драма

Режиссер: Марк Абрахам

В ролях: Джэйк Абель, Аарон Абрамс, Алан Алда, Лондон Ангелис, Дилан Оферс, Уоррен Белль, Грант Бойл, Серджо Ди Зио, Эштон Дуделет, Тим Эддис

IMG1745-1235332615.jpg

О фильме:

Фильм Проблеск гениальности рассказывает об одном человеке, чья борьба за признание его изобретательности может обойтись ему дорогой ценой.

IMDB 6.9/10

Выпущено: США, Universal Pictures

Продолжительность: 01:59:31

Озвучивание: Профессиональное (многоголосое)

Формат: AVI (XviD)

Качество: DVDRip

Видео: 1549 kb/s, 704x288

Аудио: Russian / English(!!!) AC3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 2 гб

post-1745-1235333702.jpg

post-1745-1235333710.jpg

post-1745-1235333717.jpg

post-1745-1235333725.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе:

Не знаю чому, але інколи так буває, що подивлюсь фільм, і після, дуже хочеться знайти ще щось подібної тематики. Відчуття це дитяче, тягнеться ще, мабуть, з 10-річного віку, коли отримав можливість дивитися фільми на домашньому відеомагнітофоні. Відтоді, бувало смакую певним фільмом і ловлю себе на думці:

«Йомайо, 25 хвилин до кінця, 20 хвилин, 10… Ніііі, не хочеться, щоб кіно закінчувалось…

3.. 2.. 1... І все:(» Приходжу в відеопрокат: «Дайте мені щось таке як ЦЕЙ фільм:)»

Дівчата користалися ситуацією і обов’язкові «впихували» мені під гарячку якесь рідкісне лайно… :wacko: Сьогодні в відеопрокати заходити не доводиться, натомість є інтернет. Так от, переглянувши «Проблеск гениальноси», захотілось зайти в мережу, щоб знайти собі про запас щось, хоч здалеку подібне на цей фільм:)

Однак не сказав би, що перед переглядом були особливі сподівання. Традиційний опис в мережі абсолютно неінформативний, та і взагалі – недолугий, я б сказав. Здавалося б - дрібничка, але як же від цього може втратити фільм. Немає там, якоїсь «изюминки». Яка б привабила людей. Очевидно автор тексту не бачив кіна, або просто його не зрозумів.

Слава Богу постери до фільму зазвичай вставляють оригінальні. Картинкою мене і купили:)

Переглянувши «Проблеск гениальноси», хочу сказати: і справді постер – дуже вдалий! Це якраз і є та «изюминка», яка не дасть слов’янським писакам потопити на пострадянських просторах це кіно!

Так про що ж фільм?

Він про те, як треба вірити в себе, як не зраджувати власним мріям, як відстоювати власну позицію, не здаватися, не погоджуватися на синицю в руках, адже кожного з нас, десь там обов’язково чекає журавель у небі.

Якщо, звісно, ми цього заслуговуємо. ;)

З.І. Ніколи б не подумав, що в автомобільних «двірників» ТАКА історія…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...