Перейти до змісту

Кредитна картка, прив"язана до зарплатної


keepo

Рекомендовані повідомлення

Є внас зарплатна картка. До неї прив"язана кредитна.

Якщо підходив строк платежу, то приват спокійно знімав з зарплатної потрібні гроші (не гнушаючись залазити в мінус).

Після цих всіх рухів з кризою ЗП дають по графіку, який визначається... та нічим не визначається. Але дають. Відповідно на передостанній термін погашення грошей на картці не було. На телефон батьків подзвонило якесь мурло і почало качати права, що вмене прострочений платіж, а він уповноважений ПБ його "взискати".

На наступний (останній на даний час) термін погашення, гроші на картці були. Але пам"ятуя, що картка не прив"язана до кредитної, я заніс в касу черговий платіж + сумму заборгованості/2 (щоб за 2 місці її покрити), при цьому з зарплатної зняло всю сумму заборгованості О_о

Так от питання. Хто наближений до ПБ, поясніть: як працює ця система (прив"язок), чим визначається прив"язка карток і чому вона міняється на протязі місяця.

Про те, що операцію переведення коштів з зарплатної картки на кредитну, мобайл-банкінг не показує принципово, я взагалі мовчу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мурло, наскільки я поняв (сам з ним не говорив) з коллекторської контори і працює чисто по списку. А до кредитного менегера постояв пів години і час скінчився :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй 777776, приват, бізнес кредитних карт, там компетентні

можеш взнати коли була привязка зп до кредитки

а щодо ти вніс, а воно списало - там автомат, не вніс до 25го(вроді) числа 7% від боргу, система виставляє регулярний платіж з вказаного джерела. тобто навіть якщо ти 26го прибіг в касу і вніс, нічого вже не зміниш, буде списання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щодо ти вніс, а воно списало - там автомат, не вніс до 25го(вроді) числа 7% від боргу, система виставляє регулярний платіж з вказаного джерела. тобто навіть якщо ти 26го прибіг в касу і вніс, нічого вже не зміниш, буде списання

енто понятно, енто я знаю. Всі граблі в тому, що один місяць цей регулярний платіж не зняли з прив"язаної картки, а наступний зняли...

ЗІ виявляється ПБ змінив порядок списання коштів з прив"язаної картки. раніше вони залазили в мінус, тепер списують тільки при наявності коштів. а проінформували вони про це... смс-кою, якої я не отримував :(

от такі от пироги.

b0rg"у +1 за телефончик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...