Перейти до змісту

Проблеми по кредитці ПриватБанку


ProektanT

Рекомендовані повідомлення

Знаю багато людей, в яких виникають проблеми з кредитками Приватбанку. от хочеться дізнатися думку юристів на дану проблему!!!

При оформлені на нову роботу, оформили З.П карточку Приватбанку, разом з нею дали кредитку "Універсальна", хоча ніяких документів на неї не заповнювали, лише дали буклетик, де коротко вказано її принцип роботи...

на кредитці ліміт в 4000грн Опис тут

переходим до суті: Принцип роботи: якщо з кредитки зняти гроші наприклад 1 січня і погасити всю заборгованість до 25 лютого, то ніяких відсотків не нараховується - ви платите лише ту суму, яку взяли (якщо знімали валюту в банкоматі, то 4% за зняття). Влітку, після такого використання кредитки і погашення всієї заборгованості - на наступний місяць в мене з"являється ще якась заборгованість по кредитці!!! по чекам з банкомату за 1 число нового місяця після сплати я нічого не винен, а на 2-ге число виникає заборгованість!!? звідки вона взялася в головному відділенні Приватбанку не зміг пояснити навіть директор департаменту по кредитним карткам.... спихнули на програмне забезпечення, що воно глюкануло і зарахувало погашення після 25-го числа, відповідно нарахувалися відсотки за прострочку.... тоді з скандалом, але все більш-менш владналося!!

зараз знову виникла така сама ситуація по цій самій кредитці - тобто після сплати всього боргу з відсотками, по кредитці виникає нічим необгрунтована заборгованість, маю на увазі, що в приватбанку просто морозяться - кажучи раз є, значить так має бути!!! посилають в Дніпропетровськ, щоб розбирався там!!! при згадці про вирішення питання в суді також посилають в Дніпропетровськ, кажуть що всі спірні питання можна вирішити лише там.. тянуть час, а заборгованість росте. (

Як можна вирішити таке питання щодо кредитки і щодо персоналу, який навіть не може провести роз"яснення клієнтам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от по чеках дивлюся:

2.06.2008 оплата в фокстроті товару на 1174.66 грн.

5.06.2008 з банкомата общий баланс -1174.76 грн, доступний баланс 2825,24 грн

27.06.2008 погашення в відділенні приватбанку 175 грн

1.07.2008 банкомат: общий баланс -999.86 грн, доступний баланс 3000,14 грн

23.07.2008 погашення 999.86 грн.

1.08.08 банкомат: общий баланс 00.00 грн, доступний баланс 4000.00 грн

2.08.08 тел. 10060 баланс 3948.74 грн

далі була розмова з співробітниками банку... заборгованість зникла

22.10.08 - зняття з банкомата 3840грн

21.11.08 - погашення 303.50 грн

24.11.08 - з банкомата общий баланс -3651.70, доступний баланс 348.30

16.12.08 - з банкомата общий баланс -3782.55 доступний баланс 217.45 (хочеться щоб пояснили співробітники банку чому борг став більшим)

17.12.08 - погашення 3600 грн

18.12.08 - тел 10060 баланс 3817.45 грн

18.12.08 - погашення 183.00 грн

20.12.08 - тел 10060 баланс 4000.45 грн

5.01.09 - тел. 10060 баланс 3957.11 грн (і тут так само - звідки борг в січні - х.з)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня такое ощущение, что ты вылазишь из грейс-периода.

он считается не от даты операции, а от биллинга.

(многие так делают)

что это означает:

биллинговая дата: 01 число месяца

дата операции: 25 число

в итоге - у тебя 55 дней не от даты операции, а от последнего биллинга. т.е. тебе остается уже 30 дней для льготного погашения без %%

ок, я не спорю, що останній раз 55 днів пройшло - але ж співробітники банку можуть пояснить, що це нараховуються відсоткі і т.д, провести роз"яснюючу роботу, чи дати прайсик, а не тупо дурачка включать.... роздруковують виписку по операціям і потім кажуть, що 2 рубля зняло за неї )))

саме більш незрозумілим є те, що заборгованість виникає на початку нового місяця, тобто людина вважає, що погасила всю суму, яку показувало в банкоматах і в відділеннях банку говорили, далі з спокійною душою гуляє, а тим часом в неї на рахунку виникає заборгованість, про яку вона навіть нездогадується і за прострочку погашення будуть накопичуватися відсотки!!!

навіть, якщо якимось чудом людина глянула на рахунок і побачила заборгованість, ніде невказано з якого числа вона нараховується!!!! і, наприклад на мому прикладі, якщо я зараз зніму з кредитки певну суму - 55 денний льготний період буде чи ні?? Тобто питання є, а, як вияснилося, представники банку на них не відповідають або не хочуть відповідати :angry: а на першому прикладі точно переконався, що заборгованість в клієнта може виникати з вини самого банку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в первом случае с датами все правильно?

сорі (CTRL+C, CTRL+V ^_^ ), вже виправив, як має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще новина від ПБ,З 28.12.2008 з кредиток можна знімати тільки 2000гр раз в місяць,я в дупі повній :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще новина від ПБ,З 28.12.2008 з кредиток можна знімати тільки 2000гр раз в місяць,я в дупі повній :rotate:

Хітрожопі!!!!!

і нема тут нічого дивного - в даний період вигідно бути винним великі суми в грн. оскільки можна зняти бабло, купити валюту і добряче виграти на стрибку курсів. :D

наприклад я зняв 22 жовтня майже 3840грн (з відсотками за зняття майже 4000грн), купив 650 зелених по 5.85,

в кінці грудня спихнув по 9.3, в результаті за 50 днів маю 2000грн чистими!!! ліміт на кредитці може бути до 7000грн... От народ і знімав по максимуму)))) банк цю фішку просік і виставив умови..

Звичайно, що йому не вигідний відплив фінансів як з депозитів, так і з кредиток на малих відсотках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається ПБ накупляв баксів а гривень нехватає,кажуть підуть затримки по виплаті зарплат і пенсій на карточкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається ПБ накупляв баксів а гривень нехватає,кажуть підуть затримки по виплаті зарплат і пенсій на карточкі.

я б тоже валютою тарився в таких умовах) :rolleyes: але це вже інша тема

а затримки вже давно!!!! і не думаю, що вони від банку, скоріш за все, затримки через дефіцит бюджету і працедавців, в більшості з яких просто не вистачає бабла! навіть в міському центрі зайнятості виплати затримують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається ПБ накупляв баксів а гривень нехватає,кажуть підуть затримки по виплаті зарплат і пенсій на карточкі.

Яким боком це безготівкових розрахунків стосується? Іноді краще жувати чи сьорбати через соломинку, ніж дурниці поширювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурниця-хай так,це те що почув.А обмеження 2000гр в місяць,нахрена тоді ця кридитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А обмеження 2000гр в місяць,нахрена тоді ця кридитка.

а це гарне питання!!!

на мою думку, головна мета кредиткі приносити прибуток банку і цей прибуток в певній мірі залежить від недоінформованості клієнтів щодо її принципу!!!

банки тупо гребуть бабло за те, що люди позичають гроші на свої потреби і невчасно сплачують!!! в нас нація така, що важковато все робити справно і вчасно, тому вирішив банк на цьому підзаробити

в розвинутих країнах світу, користуватися кредиткою може навіть дитина без всіляких ускладнень, все розкажуть, покажуть, та ще й нагадають, щоб не забув, а в нас навпаки - чим все запутаніше, тим краще

і коли банк навіть цим незадовільняється - він обмеження придумує, щоб ще більше заробити на простих смертних...

як в казці - жив був Іван Дурак і була в нього монета... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...