Перейти до змісту

Ми шукаємо таланти


silia

Рекомендовані повідомлення

3e7fc45386a2.jpg

Сайт www.westgame.org запрошує до співпраці молодих (хоча б в душі :D ), талановитих та амбіційних людей.

На даний момент йде набор на вакансії помічник редактора та журналіст.

Вимоги

  • Грамотність, чудове володіння українською мовою.
  • Вміння та бажання працювати в команді
  • Зацікавленість навколо ігровою тематикою (хард, софт, моди, консолі…)

Вітається

  • Володіння англійською мовою
  • Досвід в журналістиці
  • Ігровий досвід

За деталями звертайтесь в ПМ, ICQ (номер в профілі) або за телефоном 8099 0293485

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неповнолітніх приймаєте?:) Я грамотний й знаюся на модмейкерстві, є ігровий досвід. Також можу писати російською. Ну й англійська потяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kolyvan

Вік не важливий, але твоя кандидатура нам не підходить.

_Miki_Trex

угумс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sillia

етот сайт про киберспорт в Луцке и киберспорт в целом.........

тада удачи а она вам понадобится......ОЧЕНЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повнолітній,українською володію на належному рівні!!Ринком Пк та консолей цікавлюсь активно!!Володіння англійською-4 курс РГФ!!єдине чого немає так це досвіду роботи в журналістиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провсяк випадок поясню що портал не буде присвячений лише кібер спорту, даний портал буде охоплювати всю навколоігрову тематику (ігри, коди, моди проходження, секрети ітд ітп)

Кіберспорт це те з чого на даний момент стартуєм так як є певний досвід в проводженні таких міроприємств + в нас в місті нажаль була занедбана культура кіберспорту як такого і потрібно було її по трохі піднімать.

ЗІ Сорі але сьогодні вже не зможу звязатися з усіма зацікавленими (я зараз не в тому стані :angry: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілля

можу на сайті писати про новинки ММОРПГ і тд .... активно цікавлюся .. ну і власне багатєнний досвід, досконало знаю механіку ігр і тд ... досвід Рейд лідера, Мейн танка, ну і просто незалежний погляд гравця =)

можу вести як новини =) зробити щось тіпа блога =) ну або своїм улюбленим РП стилем =) у вигляді щоденника =) від 3ої особи тіпа =) дуже непагано виходить =) (юзаю ігровий "СЛЕНГ" всілякі скорочення і тд , можу писати 3ма мовами ... вільно володію англ. ігровими термінами і тд ..

власне маю декілька вільних хвилин на роботі =)

куча ідей, куча тем і куча інфо , з силками відюшками картинками і багато багато іншого ... від тактік і стратегій =) до багів глюків єксплойдів і таке інше =)

вопшем єсічйо пиши =)

власне просто тонну тем є про EVE Online WoW ну і троха про лінєйку .. також .. є аккаунти в конані, вархаммері, Еверквесті2 (з новим доповненням), ключі від батлфілду, для батлнету

ну і ше тонни ігр =)

З.І.

на рахунок харду буду писати тікі про девайси, мишкі там і інші примочки ... самим Залізом не дуже цікавлюся ... ну але це не проблема =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DefJamaica

Зявись в асі ;)

2all сві хто хоче допомогти звязуєтесь в приват і вказуєте про що хочете писати ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DefJamaica

Зявись в асі ;)

в мене така кора з тою аською ..

я не можу зайти на свій номер ....

постукай мені на 133618456

це моя стара-нова аська =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...