Перейти до змісту

Аська спамить


nikolas

Рекомендовані повідомлення

Якась чорна полоса іде блін. :) То віруси ,то тепер оказується шо інші користувачі які є в списку в мене в квіпі получають спам. З мого номера відправляється повідомлення шось тіпа такого

(Глянь медики новый тест придумали :) www.doctortest.ru

212530397 (21:11:58 10/11/2008)

Глянь медики новый тест придумали :) www.real-test.ru)

Вже поміняв пароль но тількішо повідомили шо таке саме повідомлення знов прийшло і незнаю що робити. ^_^ Може хтось порадить? Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо написав не втому разделі вибачаюсь і нехай модетатор перенесе якшо неважко. Віруси Shura вже вилічені і видаленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віруси Shura вже вилічені і видаленні.

значит ты сам сидишь и пишешь всем в твоем списке:

"Глянь медики новый тест придумали ..."

или

"Глянь что мне вчера прислали ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже смішно нема мені чим зайнятися :) . Я спитав поради в людей як так може бути. Можливо і віруси, сьогодні вигнав вроді всі побачу чи буде таке повторятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну віруси вигнав вроді. Да в основному користуюсь тількі квіпом QIP 2005 (8070) інколи, але рідко QIP Infium. Інші клієнти мені шось недовподоби. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віруси під Квіп. В тебе ж квіп?

А що ти скажеш, коли подібне приходить з Pidgin під Linux?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не знаю, я вже аськами не займався довго.

В КЛ може бути присутній бот, який буде маскуватися під тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені "медики" вдруге приходять від однієї і тїєї самої людини яка не є у моєму списку і не знаю я хто це взагалі може бути. Після 2-го повідомлення просто послав в ігнор

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не знаю, я вже аськами не займався довго.

В КЛ може бути присутній бот, який буде маскуватися під тебе.

Може бути, а може і не бути... В КЛ давно нікого нового не додавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку міняєм пароль на щось цифро-букво-символьне. Для перестраховки вводимо його через екранну клавіатуру, тикаючи мишкою, в пейджері пароль не зберігаємо. Бажано також перевірити і змінити пароль primary mail.

А далі погналась:

- берем інший (не той яким перевіряли в останній раз) антивірус з найновішими базами. Проганяємо перевірку.

- берем щось типу AVG, і теж проганяємо перевірку.

Якщо після всього цього вибрики аськи продовжуються, знач або спамер стоїть за вами ззаду і читає паролі, або, пардон, руки не звідти ростуть - запросіть людину, яка за гроші перевірить вашу систему.

ЗІ перевірки на віруси і spyware, бажано проводити з-під якогось bootCD/DVD, без прив"язки до вашої системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась чорна полоса іде блін. ;) То віруси ,то тепер оказується шо інші користувачі які є в списку в мене в квіпі получають спам. З мого номера відправляється повідомлення шось тіпа такого
(Глянь медики новый тест придумали ;) www.doctortest.ru

212530397 (21:11:58 10/11/2008)

Глянь медики новый тест придумали :) www.real-test.ru)

Вже поміняв пароль но тількішо повідомили шо таке саме повідомлення знов прийшло і незнаю що робити. :D Може хтось порадить? Буду дуже вдячний.

в мене така сама фігня вчора була)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора достало вже і перебив вінду. Зразуж поміняв знов всі паролі. Тепер побачу чи повториться це знов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А далі погналась:

- берем інший (не той яким перевіряли в останній раз) антивірус з найновішими базами. Проганяємо перевірку.

- берем щось типу AVG, і теж проганяємо перевірку.

Під Лінуксом? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

281429640 (09:22:29 14/11/2008)

Запрос авторизации

13/11/2008 (20:26 GMT +03:00)

Тoчныe peплики чacoв Биллa Гeйтса, Романа Абpамoвича, Д.Мeдвeдевa, Ниkиты Михaлковa, Анджeлины Джоли и дpyгиx звёзд!

caйт: swiss-lux тoчка рy

vnpmdc wayvnw cgkws evjdqv cucflsy dklnqv vjagx wjzum bxcsd qscjejb

Сьгодні і моя заспамила зранку, через кожні 5-7 хв, приходив такий меседж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ася уходила в аут на кілька сек - протягом яких і відсилався спам... думаю не в компі і в паролях чи вірусі справа - а у сервері - напевно сервер ламають і відсилають з всіх номерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

281429640 (09:22:29 14/11/2008)

Запрос авторизации

13/11/2008 (20:26 GMT +03:00)

Тoчныe peплики чacoв Биллa Гeйтса, Романа Абpамoвича, Д.Мeдвeдевa, Ниkиты Михaлковa, Анджeлины Джоли и дpyгиx звёзд!

caйт: swiss-lux тoчка рy

vnpmdc wayvnw cgkws evjdqv cucflsy dklnqv vjagx wjzum bxcsd qscjejb

Сьгодні і моя заспамила зранку, через кожні 5-7 хв, приходив такий меседж

А мені вчора таке приходило.

А реклами різних магазинів просто набридли. Я такі контакти одразу в ігнор відсилаю. Бо раніше просто видаляла зі списку, а через кілька днів знов розсилали свою рекламу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцей www.real-test.ru в мене теж розсилало ...

Як я поняв це вірус тирить логін і пароль - замінює на свій... потім підключається під твоїм логіном і відправляє ці повідомлення.

Помітив що повідомлення відправляло коли всі компи з яких я б міг підключитись були вимкнені.

Що допомогло

1) Перевірив на віруси - знайшло якийсь троянчик (який вже не памятаю)

2) Змінив пароль, вислали новий на мило. (слава богу мило не підміняє і не змінює)

все.. і не міняйте потім на свій звичний пароль який в вас стирили - бо та зараза знов розішле (сртарі ваші данні воно ще тримає і пробує підключатись).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

absoluts.org/img/live.gif

останній раз прийшло вчора від клієнта pyICQ з IP 194.67.32.29 внутр. IP 10.222.121.167

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жутко засирається моя ася, особливо коли перейшов з найпростішої міранди на квіп, видно добавились квіповські спамери.

Поставив анті спам бот і всіх незнайомих в сраку. ось і все, стало легше.

Антівір стоїть постійно і фаірвол такий собі. трохи помагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...