Перейти до змісту

Продам видеокарту


Crazy666

Рекомендовані повідомлення

За скільки віддаси Athlon?

Там в первом посте цены есть.

За 70 заберу,але з перевіркою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як здибаємось? Завтра в районі риббази зможеш? І ще ATI X1300 точно продана? Якщо ні,то теж заберу,якщо скинеш пару денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш а я хотів в тебе її купити... а ти відмовився... тепер зняв з резерва... думав шо дадуть стільки грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш а я хотів в тебе її купити... а ти відмовився... тепер зняв з резерва... думав шо дадуть стільки грошей

Если человек резервирует, значит он согласен с ценой, а вот если после этого еще и начинает торговатся на следующий день, то я не знаю как это называется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно не будем балаган розводити... торги ніхто ніколи не відміняв... тим більше шо я пояснив причину свого торгу... бачу люди зі мною виявились солідарними... шо ж ти не продав досі товар??? казав шо є вже покупець який дає 160 грн???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даный момент видеокарта у splutsk1973. Говорит что не стартует на его системе, но работает нормально на другой. Потому возвращает по манибеке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добавилась видеокарта Zotac 8600GT 256Mb DDR3 128bit, частоты повышены производителём до 600/1600. Новая, гарантия два года, в использовании несколько дней, полная комплектация (карта, коробка, диски, переходники...). Причина продажи - ненадобность.

Цена 420грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новая цена 410грн

вот чел хотів купить, передзвони

Куплю відеокарту GF8600 80504384082
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...