Перейти до змісту

Потрібна утилітка, що підкоректовує загрузочні сектори


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

"Здихає" сист. диск 120. ;) Буду мінять на новий, старий пущу на фільмики і муззло.

Альтернатива такій утилітці - інсталить вінду, тільки для того, щоб стерти її і влити проінстальовану, з клонованого. Неохота :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин ... ну ты ... конечно можно былобы порекомендовать нечто типа norton ghost или akronis ... однако учитывая уровень знаний , явствующий из твоего поста , я бы не рекомендовал ... хотя если ты найдеш "утилітка, що підкоректовує загрузочні сектори" то с инфой на твоем винте можно смело попрощаться... - купи флэк пива - пошукай соседа кампутерщика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна побробувати victoria , но можна і отримати в результаті  девствено чистий вічестер.

побробуй знайти якийсь Реаніматор , з кучою дискових утіліток , но якщо нульовий сектор битий то тільки 

старий пущу на фільмики і муззло. ;) , якщо мбр битий то можна востановити тимже реаніматором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернатива такій утилітці - інсталить вінду, тільки для того, щоб стерти її і влити проінстальовану, з клонованого. Неохота ;)

Думаю fdisk /mbr тебе врятує :(

Просто і працює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернатива такій утилітці - інсталить вінду, тільки для того, щоб стерти її і влити проінстальовану, з клонованого. Неохота :)

Думаю fdisk /mbr тебе врятує ;)

Просто і працює!

вы оба вообще-то понимаете о чем речь?

топикстартер: ты чего хочешь добиться? я, если честно - не понял

sergyj, ты вообще понимаешь, что команда "fdisk /mbr" делает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы оба вообще-то понимаете о чем речь?

топикстартер: ты чего хочешь добиться? я, если честно - не понял

sergyj, ты вообще понимаешь, что команда "fdisk /mbr" делает?

Да. А ты?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бугога, повеселили (Банзай і Сергій) :)

(я вже 20 років адміню)

З даними прощаться напевне не получиться, враховуючи, що оброблятися утіліткою буде "дєвственно чистий"

Щоб було зрозуміліше, опишу всю процедуру заміни вінта:

1. розбиваємо/форматуємо новий вінт.

2. Робимо партицію Active

3. ліпимо MBR та BOOT RECORD - для цього і потрібна утилітка - boot від старого вінта непідійде - інша "геометрія" вінта.

4. Грузимся з Boot-CD/USB і льєм C:\*.* , Windows , Documents&Settings та Program Files від старого.

5. Насолоджуємося роботою вінди на новому вінті :)

Вибачте, старався написати зрозуміло.

Все це роблено раніше на однакових вінтах, без п. № 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хы ... чесслово - жжош ... хотя конечно и админы бывают разные - у мя есть знакомый админ - катастрофа ходячая ..

имхо за 20 лет можно было уже присмотрется к подобным прогам раз етак сто ... особенно если админство не узкоспециальное было ...

по теме - нефига не понял зачем все ето надо ??? - береш ghost ... (винт то старый еще работоспособный? винда я так понял живая?) - делаеш образ я ж надеюсь обычно винды на диск Ц ставят... хотя админам со стажем ето не помеха наверное :) ... ну учитывая что вместе с первым разделом копится и мбр ... то на новом харде просто заливается етот раздел - хоть на весь винт хоть на партишн (не меньшего размера чем заюзанное пространство раздела на старом винте...) ну и всё .. .я наверное недопонимаю всю глубину глубин...

хз я в ах%е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...