Перейти до змісту

Координація дій Луцьк


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Є пропозиція організувати зв'язок використовуючи LPD чи PMR діапазонах (дозволені частоти для радіолюбителів) для оповіщення про сирени переміщення ворожих військ чи необхідність допомоги.

Власників радіостанцій типу баофенга в Луцьку багато
Увага !!! В жодному разі не передавати інформації про переміщення наших військових, об'єкти державного і місцевого значення і т.д.
Колись був рестранслятор R80, не впевнений, що зараз працює, пропоную використовувати йогож діапазони

— Прийом 438,900 МГц
— Передача 431,300 МГц

 

PS. Ясвою налаштував на ці частоти, буду періодично пробувати виходити в етер

Деталі тут:

https://hamlutsk.pp.ua/repieter_maps/r80/
 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Цікаво-цікаво... От тільки зараз натрапив на цю тему, бо рідко сюди заходжу останнім часом.

Але дивлюсь на тому сайті, то оновлення за 02.11. Налаштував свої рації на одному каналі на зазначені частоти. Тепер треба буде спробувати в польових умовах, протестувати на дальність. Бо якраз перед цим і шукав альтернативні варіанти зв'язку на випадок повного блекату. А без репітера дальності самих радейок в місті не дуже вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна ідея, я чув що колись таку штуку хотіли організувати в області навіть проект є, який вартував 4 млн грн., але поки дійшов до тих хто мав дати "добро" виріс вже до 55 млн.

 

Ідея була в тому щоб закупити обладнання для організації місцевого оповіщення про надзвичайні ситуації, та переговори між собою. Як в США можливо бачили в фільмах, в районах де часті торнадо, та якісь природні катаклізми в кожному будинку є рація для зв'язку з сусідами та базою. Зараз в такий час така штука була б в нагоді.

 

Коли нам прилітало, то глючив зв'язок, а по радіо на всіх станціях яку я ловив, грала музика. Навіщо тоді по ящику закликають у разі чогось там слухати радіоприймач, який нічого толком не віщає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
On 11/15/2022 at 8:12 AM, MACCEN said:

Можливо час розвивати ідею?

Я тільки ЗА!

 

P.S. Коли прилітало і був у нас блек-аут, то навіть радіо (FM-діапазон) мовчало. Бо всі місцеві передавачі були знеструмлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, _sergius said:

Я тільки ЗА!

 

P.S. Коли прилітало і був у нас блек-аут, то навіть радіо (FM-діапазон) мовчало. Бо всі місцеві передавачі були знеструмлені.

що для цього потрібно, може є ТЗ для задачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, _sergius сказав:

місцеві передавачі були знеструмлені.

 

Як їх живити то? Вольти ампери... Хтось має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, MACCEN said:

що для цього потрібно, може є ТЗ для задачі?

Із тут присутніх, певно пан Patrick найбільш обізнаний в цій сфері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, _sergius said:

Я тільки ЗА!

 

P.S. Коли прилітало і був у нас блек-аут, то навіть радіо (FM-діапазон) мовчало. Бо всі місцеві передавачі були знеструмлені.

не все fm мовчало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте подумаємо як це орагінізувати та сегментувати, але чи не виникне питань в "органів" нащо ви таке все робите.

 

Я розглядаю сценарій, світла немає, інтернету немає, GSM теж вимкнений. Де черпати інфу що робиться навколо, і якій інфі довіряти взагалі. Такого чомусь немає, та й так важко реалізувати, бо будь яка інфа може бути корисна ворогу та ним прослухована в теорії зрадниками.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...