Перейти до змісту

Статистика по xxxBsd системам


kr1810bm86

Рекомендовані повідомлення

Ну я только поставил. А вообще видно что не на многих машинах стоит bsdstats. В Луцке наверно пару сотен систем стоит. А там по всей Украине зарегестрировано 400 штук. маловато будет.

а я поки тільки мрію про сервак з бсд, ))) м$ запарив вже

Чего мечтать? ставить надо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) поки іншої роботи валом, кому як не Вам знати ситуацію .... я по ходу там працюю, де Ви були деякий час, нік знайомий ;) .... з часом все буде )) якщо не втічу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: поки іншої роботи валом, кому як не Вам знати ситуацію .... я по ходу там працюю, де Ви були деякий час, нік знайомий :) .... з часом все буде )) якщо не втічу

Свят-свят-свят!!

Дык. Я же там вроде одну FreeBsd оставлял. Неужели убили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прийшов - вона вже мертва була, і то давно ... юзергейт стояв на тій желізці))))) ..я поняв що там бсд була тільки по днс-імені, воно таке саме зробили, щоб клієнти не переналаштовувати, я так поняв... казав - давайте підійму, але поки іншої роботи надавали .. то поставив керіо туди .. )) як тимчасово. Поки в віртуалбоксі крутиться одна, дістфайли мну качає ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прийшов - вона вже мертва була, і то давно ... юзергейт стояв на тій желізці)))))

Мдя... :)

але поки іншої роботи надавали ..

Думаю работы там должно быть много. Два года без присмотра - компы совсем одичали. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю работы там должно быть много. Два года без присмотра - компы совсем одичали. ;)

:) не то слово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...