Перейти до змісту

Куплю ізолєнту, ізоляційну стрічку тряпчану


laser

Рекомендовані повідомлення

куплю ізоляційну стрічку з кромберга.

звичайну стандартну тряпчану, волосату, вузьку, товсту, ПВХ. короче всякі цікавлять, особливо крім першої, якої валом в магазинах

також цікавить "німецький" припой

пропозиції в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виносять далі з заводу,закинули вудочку мо хто клюне?))))

Колись так мангали з Модерна через Олх продавали,керівництво заводу купити вирішило,а там їхній працівник додумався сам прийти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, тема слизька. Тут тільки варіант такий, хто мене знає особисто, і певен шо я не засланий козачок =)

Я б і в магазині придбав, але шось не можу такі віднайти. Колись давно в когось набрав мотків такої як описував вище. І чесно, вона мені дуже сподобалась і пригодилась. Хочу ще

Прошу надалі офтоп не розводити. Хто сумнівається - надам докази шо я працюю зовсім в іншій стороні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є контакти постачальника ізострічки з Харкова,в нього і мохната і тряпчана і пвх є.також і в мене на фірмі є Certoplast.тряпчаний,легко рветься,важче і така,що потрібно ножем різати.по цінам зорієнтую тільки в понеділок.0962923860

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.11.2020 at 17:24, laser сказано:

Згоден, тема слизька. Тут тільки варіант такий, хто мене знає особисто, і певен шо я не засланий козачок =)

Я б і в магазині придбав, але шось не можу такі віднайти. Колись давно в когось набрав мотків такої як описував вище. І чесно, вона мені дуже сподобалась і пригодилась. Хочу ще

Прошу надалі офтоп не розводити. Хто сумнівається - надам докази шо я працюю зовсім в іншій стороні.

Пвх certoplast 26грн,тряпчана 27 і 21грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...