Перейти до змісту

ВАЛЛ·И / WALL·E


ЙОЖИК

Рекомендовані повідомлення

ВАЛЛ·И / WALL·E (2008) CAMRip

2fe7e3de6f533b16ac2f6315987d.jpeg

Название: ВАЛЛ·И

Оригинальное название: WALL·E

Год выхода: 2008

Жанр: Фантастика, комедия, мелодрама, семейный, мультфильм

Режиссер: Эндрю Стэнтон

В ролях: Бен Бертт, Элисса Найт, Джефф Гарлин, Фред Уиллард, Джон Ратценбергер, Кэти Наджими, Сигурни Уивер

О фильме:

Робот ВАЛЛ*И из года в год прилежно трудится на опустевшей Земле, очищая нашу планету от гор мусора, которые оставили после себя улетевшие в космос люди. Он и не представляет, что совсем скоро произойдут невероятные события, благодаря которым он встретит друзей, поднимется к звездам и даже сумеет изменить к лучшему своих бывших хозяев, совсем позабывших родную Землю.

IMDB 9.0/10 (19,814 votes) Top 250: #9

Выпущено: США, Pixar Animation Studios

Продолжительность: 01:27:39

Озвучивание: Любительское (одноголосое)

Файл

Формат: XviD

Качество: CAMRip

Видео: 1008 kb/s, 616x284

Аудио: MP3, 112 kb/s

Размер: 706 MB

Маю таке добро! Якщо хтось бажає подивитсь то заллю, якість канєшно не фонтан, звичайний камріп із всіма витікаючими з цього наслідками. Але мульт ну протсто потрясний!!! Всім маст хев.

п.с. перенесіть будь-ласка у правильний розділ, ато забув :blush:

Скріншоти прилагаються:

d6103a12ca2a.jpg9b67939e41da.jpga60874f9c3f4.jpgfcc6356738dd.jpg25582d41ce70.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...якість канєшно не фонтан, звичайний камріп із всіма витікаючими з цього наслідками...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фе.. Йожик, я від тебе такого не чекав.. Камріпи ... деградуєш.
:) Енто був перший і останній раз.

п.с. я його не дивився, так, частинами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Налетіли камріпи як саранча.В народу не видержують нерви :huh: .Хочеться свіжини,а вона у кінотеатрах,і то не в нас.Жах і позор Луцьку,немаємо толкового кінотеатру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Налетіли камріпи як саранча.В народу не видержують нерви :) .Хочеться свіжини,а вона у кінотеатрах,і то не в нас.Жах і позор Луцьку,немаємо толкового кінотеатру.

якшо все буде гуд і наші погоджуючі інстанції не будуть тупити, то появиться на пр. Відродження :(

по темі - цей мульт вже сьогодні називають класикою, хоча ледь пройшло два тижні прокату. піксарівці в черговий раз перевершили самих себе. я думаю, що цей мульт варто дивитись тільки в кінотеатрі, що я і планую )) в минулому році насолоджувався переглядом у сучасному кінотеатрі ще одного ШЕДЕВРУ піксарівців "Рататуй"... враження неймовірні! і саме цікаво, шо ні на Трансформерах, ні на Міцному горішку 4 не було такої великої кількості глядачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки??

Поки не закінчаться прем'єри в кінотеатрах, ніхто його на DVD/Blu-ray не випустить!!!

чекаємо місяць-другий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскакувала ТS - можна дивитись, але краще почекати двдріп мульт того вартий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки??

Поки не закінчаться прем'єри в кінотеатрах, ніхто його на DVD/Blu-ray не випустить!!!

чекаємо місяць-другий.

думаю довше. в минулому році якісна дубльована версія піксарівського Рататуя з"явилась лише під НР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я зараз качаю цей мультфільм в ДВД якості звідси http://nikito.su/forum/viewtopic.php?t=586...p;postorder=asc

лишилось десь 30 хв.

на фтп викидувати? чи всі вже подивились в CAMRip'і?

блін, скачав, глянув - це не ДВД :0044: сорі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз качаю цей мультфільм в ДВД якості звідси http://nikito.su/forum/viewtopic.php?t=586...p;postorder=asc

лишилось десь 30 хв.

на фтп викидувати? чи всі вже подивились в CAMRip'і?

Викладуй в нормальній якості,DVD або AVI.З мене +1 (коли дивишся фільм в поганій якості,то зразу портиться відношення до нього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mi$h@ викладуй.

P.S. семпл на фтп. Якість краще за камріп

блін, скачав, глянув - це не ДВД :0044: сорі

Це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз качаю цей мультфільм в ДВД якості звідси http://nikito.su/forum/viewtopic.php?t=586...p;postorder=asc

лишилось десь 30 хв.

на фтп викидувати? чи всі вже подивились в CAMRip'і?

блін, скачав, глянув - це не ДВД :0044: сорі

ВАЛЛ·И / WALL·E / ВАЛЛИ / WALLE / 2008 TS

biglaugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі дивились цей мультик в кіно - кажуть, дуже файна річ. Скоріше б ДВД вийшов :) Не хочу псувати враження різноманітними скрінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...