Перейти до змісту

Не могу войти в ICQ


Chill

Рекомендовані повідомлення

І Сервер їхній коштує як будинок Шиби помножений на 10. ;)

А з цього місця детальніше? Ти був в Шиби? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тьху.. міранда теж глючить. Чи то сервак такий галімий в асікью?

я вже десь писав, шо Miranda - це вам не QIP і "нєфіг користуватись чужими зборками", особливо, якшо мало шо тямиш в тій Міранді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот какая ситуация у меня:

После всех этих перемен на сервере qip'a установил себе 8070 - а тут фиг!

Пишет - "Неправильный номер или пароль"!

Миранда - та же фигня!

Пробую icq - без проблем!

Сижу голову ломаю! Может кто нить чё нить да и знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания AOL внесла изменения в протокол Oscar, что сделало необходимым обновление ранних версий клиента QIP и других альтернативных мессенджеров. - ИСТОЧНИК QIP.RU

Зверніть увагу на джерело!

Мені подобаєть QIP. Для мене це кращий клієнт, яким користувався. Однак без "але" не обходиться :-(

Заставили перейти на нову версію. Саме заставили, "добровільно-примусово". Мотивують це змінами в протоколі ICQ (Oscar), а хто ті зміни бачив? Є офіційна інформація від AOL? Хто зустырчав - поділіться посиланнями, plz.

Якщо внесли зміни в протокол, то це зміни для всіх. Чому ж тоді одні клієнти продовжують нормально працювати, а іншим - треба поновлюватися. Причому сам клієнт наполягає на поновленні???

В протоколі закладене повідомлення несумісності, а те як його трактує клієнт інша справа.

Може й так. Але якщо повідомлення закладено в протоколі, то всі клієнти, які дотримують вимог специфікації, повинні заявляти про таку несумісність. В мене склалося враження, що це закладено розробниками QIP.

А взагалі питання: на скільки безпечно користуватися такими сервісами? Чи не є різноманітні інтернет-пейджерами засобами для збору інформації? Чи не відсилаються певні дані розробникам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я використовую R&Q і жодного разу не помічав змін у протоколах ICQ. Працює як і раніше працював.

Чи не є різноманітні інтернет-пейджерами засобами для збору інформації? Чи не відсилаються певні дані розробникам?
Перевір по логам файрвола чи проксі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не є різноманітні інтернет-пейджерами засобами для збору інформації? Чи не відсилаються певні дані розробникам?

Можливість збору даних аж ніяк не виключена, і для цього їх зовсім не потрібно нікуди відсилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...