Перейти до змісту

Вінда не бачить МФУ Canon MF 4410


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Власне є така проблема, комп з Microsoft Windows 10 Enterprise 2016 LTSB версія 1607  не хоче бачити МФУ Canon MF 4410.

Драйвера на МФУ де не шукав - кругом одні і ті ж, ще 2015 року (версія 20.31), бо мфушка стара, то вже певно ніхто їх і не оновлював.

- юсб гніздо компа точно робоче, пробував різні, лише задні на материнці, і перевірені іншими девайсами;

- кабелф маю два різних, пробував обома, один короткий - 1м, інший довший але з феритовим фільтром (це уточняю тому що деякі поради в інеті стосувались саме претензій до типу кабеля)

Незалежно від того, встановлені вже дрова чи ні, коли втикаю кабель в юсб гніздо - нічого не відбувається, тобто вінда ніяк не реагує що було підключено якесь обладнання, і відповідно друк також неможливий.

Варто уточнити, що після запуску і встановлення драйверів відповідного значка МФУ навіть не з"являється в меню "Устройства и принтери".

Встановлення і перевстановлення пробував звичайно в різному порядку, і до підключення мфу, і після, і з одночасно включеним. Не знаю що ще уточнити. В інеті звичайно рився і немало, але толкової дієвої поради так і не знайшов.

Можливо хтось із знавців підкаже що ще можна зробити ? Або певно може й продаватиму даний мфу, бо потреба в ньому власне вже відпала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй мфу на іншому компі бажано під сімкою. Може бути згоріла плата форматера, тоді він компом не буде бачитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, n_a_p сказано:

згоріла плата форматера

А якщо так, то орієнтовно наскільки дорогий це ремонт і наскільки знизить ціну для продажу якщо не ремонтувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, n_a_p сказано:

попробуй мфу на іншому компі

100%

Візьми якогось ноута, припри до БФП і підтикни.  Якщо теж реакції ніякої - проблема в БФП (ну, кабелі ж ми виключаємо, бо ти їх декілька перепробував, так же? Чи в кабелях все ж не впевнений?)

І якщо справа в БФП, то лише заміна плати (ніхто бавитись з перепайкою мікросхем не буде). Скільки коштує плата? - спробуй запитати , напр., тут

 

До речі, а ти в гніздо ЮСБ в БФП заглядав? Там все нормально? Ніякого сміття, нічим не забите, контакти не загнуті, не виламані...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, в кабелях гадаю впевнений. Та й яка ймовірність що 2 різних кабеля, один з яких новий, виявляться неробочими ? Думаю 0,01%

В гніздо БФП не заглядав, але звідки там взятись сміттю, це ж не телефон, що в кармані носиться (принтер чемно стоїть в чистому місці, не на підлозі), і штекер там такий, що зламати ще треба примудритись.

Він в мене колись працював і на він 7, і на він 8, але завжди були проблеми з підключенням. Тобто завжди визначався не з першого разу, завжди доводилось потанцювати з бубном над ним, але врешті-решт, після годинки гарних танців - я його таки підключав. Просто друк останнім часом рідко потрібен дома, буває 1 раз в 2 тижні, а то й раз в місяць. Тому я не надто переймався знайти задачею знайти в чому проблема. За останній час вже і 2 компи дома змінились, і вінда теж не раз мінялась, і от виникла потреба в друці - і на цей раз танці з бубном не допомогли .... :D  Думав може хто підкаже особливий танець, якого я ще не знаю ^_^

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SergLutsk сказано:

і штекер там такий, що зламати ще треба примудритись.

Ооооо! ЧогО я тільки не бачив на своїй практиці! :) З штекерами - то постійно! Куди їх тільки не пхали! І ЯК тільки не пхали!

Навіть планку пам'яті бачив втикнуту на180%, хоч там і є (був) "ключ", котрий не давав впихнути її неправильно :) 

І я в курсі, який там штекер, тому й питаю, бо його не раз впихали неправильно... Да, примудрялись. Бо здуру можна і ...

 

Та драйвера і вінда там не до чого, бо ти ж кажеш, що комп взагалі не реагує. А мав би "бомкнути", незалежно від наявності драйвера. Для переконання відкрий "Диспечер пристрої", розгорни ЮСБ-порти і потикай кабельок, чи там щось не міняється.

 

Спойлер

image.thumb.png.dd25e89d64475dc73a279d68bca2dbb2.png

 

 

12 хвилин тому, SergLutsk сказано:

але завжди були проблеми з підключенням. Тобто завжди визначався не з першого разу, завжди доводилось потанцювати з бубном над ним, але врешті-решт, після годинки гарних танців - я його таки підключав

"танці з бубном" включали в себе неодноразове перетикання кабелька, часом? Можливо там просто порт в принтері "вихитався", і його пропаяти потрібно? Якщо розібрати, це можна побачити очима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В диспетчері пристроїв дивився - теж ніякої реакції не було при підключенні. Мені ото "бомк" потрібен був як повітря, бо без нього раніше і танці з бубном ні до чого не приводили.

Так, танці з бубном найчастіше вирішувались енним перевтиканням кабеля, але суть в тому - що перевтикання часом допомагало зі сторони компа, а часом - зі сторони БФП. Тому тут теж не проглядається закономірність. Наприклад на компі малого частіше допомагало перевтикання зі сторони БФП, а на моєму компі навпаки - краще лікувалось перевтиканням юсб.... тому хз що думати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді при встановленні потрібна була ціла черга потрібних "успіхів" :)   По-перше, після встановлення драйверів в переліку "Устройства и принтери" мав з"явитись значок МФУ саме реального його вигляду, а не стандартний принтер вінди (а це теж відбувалось з тими самими драйверами далеко не завжди і не з першого разу). По-друге, під час цього вдалого встановлення один із видів портів (з"єднань) у переліку перейменувався зі стандартного COM1 в трішки специфічний (назву зараз точно не згадаю). І от коли ці дві умови відбулись, тоді з певного енного перевтикання кабеля нарешті відбувався конект вінди з БФП, ура ! :D

Тобто танці з бубном включали 3 успішних умови: 1) вдале встановлення дров при якому з"являється реальний значок БФП; 2) один з портів COM1 має правильно перейменуватись; 3) при підключенні кабеля вінда "бомкне" і тоді можна друкувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...