Перейти до змісту

Настільний тенніс


andrey_lt

Рекомендовані повідомлення

Хотілось би підняти свій рівень гри в настільний тенніс. Підскажіть, де можна пограти в тенніс, можливо є десь тренера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не знаю ачи вас це зацікавить, але в мому селі Гірка Полонка (а конкретно кінцева маршрутки 19) один чувачок поставив 2 тенісні столики й один більярдний. Теніс здається 4 грн година, +50 коп за шарик, якщо поламаєте :huh:

Тренера там нема, але можна пограти, у випадку якщо більш нема де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна пограти в "Глобусі" в "Інтератлетиці".

Десь 15 грн година вроді.. не пам"ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

В Інтер-Атлетиці зараз настільний теніс тільки до 18.00 год.

Можливо ще хтось знає де можна пограти?

Хотілося б з колегами після роботи з'їздити трохи розім'ятися. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) читаючи ваші повідомлення посміхаюсь :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

я займаючись професійно настільним тенісом стільки всякого набачився і знаю тепер шо можу відповісти на багато цікавих для вас питань що стосуються теніса... Тому якщо будуть якісь конкретні питання звертайтесь!

Дякую автору за топік... думаю буде цікаво поспілкуватись з любітелями гри в настільний теніс)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) читаючи ваші повідомлення посміхаюсь :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

я займаючись професійно настільним тенісом стільки всякого набачився і знаю тепер шо можу відповісти на багато цікавих для вас питань що стосуються теніса... Тому якщо будуть якісь конкретні питання звертайтесь!

Дякую автору за топік... думаю буде цікаво поспілкуватись з любітелями гри в настільний теніс)))

Так от власне тут і є конкретне запитання: Де в Луцьку можна пограти (платно), крім Інтератлетики (бо там після роботи не можна - столи стоять в тому залі, де з 18.00 заняття)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можна пограти в спорт комлексі "спартак"(що в парку)...В мене там друзі завжди договорются за футбол, також можна і за теніс домовитись....

Для футболу все залежить від часу,охоронця, дня тижня.... (ні в якому разі не потрібно домовлятись через директора - так буде ДУЖЕ дорого).

Сітку і шарик мабуть краще свої мати, ракетки здаєтся там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...