Перейти до змісту

Знаки/Signs


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

Знаки/Signs

Signs_dvd_cover.jpg1169916881098.jpg

Режисер: М. Найт Шьямалан

Автор сценарію: М. Найт Шьямалан

Жанр: містика, трилер

Країна-виробник: США

Кіностудія: Touchstone Pictures, Blinding Edge Pictures

Рік: 2002

У ролях: Мел Гібсон, Хоакін Фенікс, Рорі Калкін, Ебігейл Бреслін

Оператор: Так Фуджімото

Композитор: Джеймс Ньютон Говард

Життя ніколи не балувало фермера Грема Гесса дивовижними подіями і явищами. До того дня, коли він виявив, що його кукурудзяне поле вкрите величезними незбагненними знаками з прим'ятих стебел. Жителі маленького містечка в Пенсільванії намагаються знайти розгадку цього феномена. Але ніхто не жадає знайти її так сильно, як сам Грем, адже фантастичні події, що відбуваються на його полі, кидають виклик всьому, що він знає і у що вірить...

Відео: 720x368, 1389 Kbps, DivX

Аудіо: 1) Dolby AC3, 384 Kbps, 48000Hz, 6ch (російсьмовний дубльований);

2) MPEG Audio Layer 3, 129 Kbps, stereo, 48000Hz (оригінал).

Розмір: 1,4 Gb

У темі, покликаній роздратувати усіх любителів CamRip, Zheny@ нагадав мені про це кіно. Можливо, не усім потрібен HDRip, тому вирішив презентувати DVDRip.

Мені фільм сподобався. Особливо сам хід сюжету, сукупність операторської роботи і звукових ефектів. Достойна атмосфера. Власне фінал картини (останні 15 хвилин) досить суперечливий (кілька моїх знайомих сказали, що кінцівка "зарубала" усе враження від фільму), але особисто я вважаю, що фінал цей саме такий, яким він і мав би бути.

----->>LINK<<-----

Після перегляду поділіться думками - "фігня" чи шедевр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм отличнейший, мне думается что на сегодняшний день мало выходит фильмов подобного рода. ВСЕМ КТО НЕ СМОТРЕЛ - РЕКОМЕНДУЮ! Уверяю Вас что время не пропадёт напрасно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ш'ямалан фігні не знімає.

В нього дуже глибокі фільми. І в більшості побудовані на емоціях людини, любові, і страхові.

Супер.

Я нещодавно качнув собі 1080р :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...