Перейти до змісту

Куплю ділянку на світязі


Гість DaBu

Рекомендовані повідомлення

Купиться ділянка під індивідуальну забудову біля озера Світязь, ціна до 15 - 20 тис. у.о.

Реальні ропозиції, з телефоном і детальним описом в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО: 2 квадрата под объект типу "сартир" вполне нормальная цена... :D

Ну а если серьезно, то за такие деньги там только палатку разве что поставить можно, это цена за сотку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я и не говорю что мне пол гектара нужно, и также не говорю что у самой воды) имхо хочу выслушать предложения.

З.Ы. Знакомый купил в селе возле озера 12 сот. за 20К

З.Ы.Ы. Да и не я лично хочу купить, а брат (просто ему некогда в нете копатя решил ещё и в нет закинуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я и не говорю что мне пол гектара нужно, и также не говорю что у самой воды) имхо хочу выслушать предложения.

З.Ы. Знакомый купил в селе возле озера 12 сот. за 20К

Врядли за такую цену можно чтото купить на Свиятзе сейчас. А то что знакомый купил видать либо это было давно, либо как всегда по взяткам какимто у бандитов (читай депутатов), либо очень далеко от свитязя. Но если за такую сумму кто будет продавать то я тоже возьму :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на земельні ділянки біля Світязя дійсно піднебесні. Можливо не зовсім в тему, але якщо хотілось би прикупити земельки біля озера, то непоганий варіант біля Соминського озера ( Турійський район). Думаю , ціни там не дуже накручені. І озеро та лісок поряд. Особисто мені це озеро подобається. Дачку там непогану можна поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купиться ділянка під індивідуальну забудову біля озера Світязь, ціна до 15 - 20 тис. у.о.

Реальні ропозиції, з телефоном і детальним описом в ПМ.

Шацький центр нерухомості

Земельна ділянка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

земельна ділянка на трасі Луцьк-Світязь у Шацьку.

17 соток.

100 000 мертвих президентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на земельні ділянки біля Світязя дійсно піднебесні. Можливо не зовсім в тему, але якщо хотілось би прикупити земельки біля озера, то непоганий варіант біля Соминського озера ( Турійський район). Думаю , ціни там не дуже накручені. І озеро та лісок поряд. Особисто мені це озеро подобається. Дачку там непогану можна поставити.

наскільки я чув, то вся сторона від лісу давно в оренді. один варіант, з сторони села...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на земельні ділянки біля Світязя дійсно піднебесні. Можливо не зовсім в тему, але якщо хотілось би прикупити земельки біля озера, то непоганий варіант біля Соминського озера ( Турійський район). Думаю , ціни там не дуже накручені. І озеро та лісок поряд. Особисто мені це озеро подобається. Дачку там непогану можна поставити.

наскільки я чув, то вся сторона від лісу давно в оренді. один варіант, з сторони села...

Навіть якщо і зі сторони села. Це ж фактично біля самого озера. І за прийнятні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дорога там є?

Світло, газ? і т.д.

Потрібно враховувати все, а не просто дешеву ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дорога там є?

Світло, газ? і т.д.

Потрібно враховувати все, а не просто дешеву ціну.

до 1 км від траси Київ -Ягодин , світло - думаю проблем не буде - поряд село, а газу і на Світязі немає. Тим більше ближче від Луцька , ніж Світязь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...