Перейти до змісту

зробити отвір під кран в металевій мийці


tata

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, tata сказал:

Де можна зробити отвір в металевій мийці?

А что Вы купили Мойку без отверстия????? Чудеса :)  по ходу это тазик.  Хотел бы я взглянуть на ассортимент магазина торгующего мойками без дырки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, DarkMonk сказал:

А что Вы купили Мойку без отверстия????? Чудеса :)  по ходу это тазик.  Хотел бы я взглянуть на ассортимент магазина торгующего мойками без дырки :)

отвір під кран

IMG_20180504_204824.thumb.jpg.b9f65db15d9139c1cf00de252bed278f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мийки продаються без отвора.По бажанню клієнта,отвір робиться при ньому.Зправа,чи зліва щоб був піддон на кружки.

Ставив кухню людям,теж не було отвору.То клієнти на Ютубі надивилися,як зробити правтльно.На ринку він видавлюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zigorko сказал:

.На ринку він видавлюється.

підкажіть, будь ласка, де саме, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де мийку купували) Хіба при вході в Варшавку хлопці торгують меблевою фурнітурою.Мийки теж продають.В них є та пневмо штука,що це робить.Зайдіть,попросіть.Дайте яких пару гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zigorko сказал:

Там де мийку купували) Хіба при вході в Варшавку хлопці торгують меблевою фурнітурою.Мийки теж продають.В них є та пневмо штука,що це робить.Зайдіть,попросіть.Дайте яких пару гривень.

там де купували, в них "позичили" назавжди :(

а ви можете зробити намісці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брали таку штуку на прокат в Каравані, в магазині з сантехнікою, здається 50грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.05.2018 в 20:21, Deemon сказал:

інструмент зветься - крейцмейсель круглих отворів

це, зубило, з кромкою по радіусу? і де його взять? і ним, культурні люди отвори вже не роблять, нє, нку мона, але не думаю що в НЛ є такі спєци з крейцмесь... тьфути ;0

зараз, кітайскіє друзья, викинули на ринок, для бидла, ступінчаті свердла різних діапазонів по ціні 80-150 грн, ну, а мона і більше, це ж ринок, хіхі

спецом для любителів робити дири в авто і інших бляхах

а ще для більш культурних, є гідравлічний інструмент з ручним накачем, і пуансон з матрицею для пробиття дир в.., наприклад, електрощитах

так-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.05.2018 в 20:47, tata сказал:

всім дякую!  в НовійЛінії зробили отвір - 30грн.

і чим пробили, чі не бачили?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувакі, давно не заходив на борду, а Ви тут як всєгда атжигаєтє, просто празднік какой-то ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, volker78 сказал:

 є гідравлічний інструмент з ручним накачем, і пуансон з матрицею для пробиття дир в

дівчата таким подібним робили. уточню по ціні - 30 грн., а в кого є бонуси ,то виходить - 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суровые бачу, там дівчата, дири  отвори пробивають, мужикі, уже нє тє :) , знаю декого, на електротоварах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут дирки пробивають..і я до купи, щоб не створювати нову тему, хочу запитати. Потрібно зробити круглий отвір діаметром 12-12,5 см в стіні товщиною 40 см наскрізь, для витяжки. В кого є спеціальна приспособа, чи можливо хтось знає, хто робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Юріч said:

Бачу тут дирки пробивають..і я до купи, щоб не створювати нову тему, хочу запитати. Потрібно зробити круглий отвір діаметром 12-12,5 см в стіні товщиною 40 см наскрізь, для витяжки. В кого є спеціальна приспособа, чи можливо хтось знає, хто робить?

 

в якому матеріалі потрібно отвір? цегла/блок/залізобетон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, LaMeRiLKiN сказал:

 

в якому матеріалі потрібно отвір? цегла/блок/залізобетон?

 

Штукатурка-Цегла-Пінопласт-Короїд)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ну так до кайота можна, але в нього зараз є чим занятись

(матеріал гафно, тупо перфоратор і свердло необхідного діаметру)

під кондюк дєлаюцца діри побільше діаметру і по довжині - щось схоже, а може і дофше, кароч, нєгри афроамериканці завідують бєлой завістью, так шо велкам ;) не реклама ;)

а, і да, в стіні неможливо зробити круглий отвір, тільки дирку, схожу на круглу, це тобі не 100500координатний станок на каналі DTX ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volker78 сказано:

це, зубило, з кромкою по радіусу? і де його взять? і ним, культурні люди отвори вже не роблять, нє, нку мона, але не думаю що в НЛ є такі спєци з крейцмесь... тьфути ;0

зараз, кітайскіє друзья, викинули на ринок, для бидла, ступінчаті свердла різних діапазонів по ціні 80-150 грн, ну, а мона і більше, це ж ринок, хіхі

спецом для любителів робити дири в авто і інших бляхах

а ще для більш культурних, є гідравлічний інструмент з ручним накачем, і пуансон з матрицею для пробиття дир в.., наприклад, електрощитах

так-то

 

китайське ступінчате свердло - грубовато ріже в"язку нержавійку, хоча для алюміня, пластика, тонкої сталі, для підсобно-хазяйських робіт - цілком катить.

гідравліка це круто, хіба для тих хто заробляє на життя зборкою щитків, пультів, конденсаторних установок.

для побутових слєсарье, цілком вистачає такого, як на фотці

wo_k.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...