Перейти до змісту

Захисне скло


Zefirka

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, де у Луцьку найдешевша поклейка захисного скла? Чи тепер скрізь ціна однакова? Скло маю, цікавить лише поклейка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SunSeth сказал:

@JOKER86 50 грн. щоб зняти упаковку і прикласти скло до дисплею? 

 

В комфі клеять скло за 190 грн.

В АЛЛО за 120 грн.

Ми якісно клеїм за 50 грн.

На ринку не проблема знайти хто зробить за 30 грн. ( не факт що рівно і без ворсинок )

Пошукайте когось зі знайомих вони вам і за філіжанку кави зроблять .

Дивне якесь у вас запитання?! Ніби є якась конкретна у всіх одинакова ціна на виконання такої роботи а я назвав ціну в 3 рази дорожчу.

Кожен оцінює свою роботу так як рахує за потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, JOKER86 сказано:

В комфі клеять скло за 190 грн.

В АЛЛО за 120 грн.

Там лохам і антивіруси на телефони ставлять і що?

13 хвилин тому, JOKER86 сказано:

Пошукайте когось зі знайомих вони вам і за філіжанку кави зроблять .

Та я сам це можу собі зробити. Скло - це не плівка, клеїться елементарно і брати 50 грн. за таку фігню, то те саме, що продавати антивіруси лохам в АЛЛО, навіть кручє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, SunSeth сказано:

@JOKER86 50 грн. щоб зняти упаковку і прикласти скло до дисплею? 

 

 

Ніколи не розумів таких питань про ціну, всяка робота це робота, людина запитала про ціну за роботу, інша відповіла що вона може це зробити за сумму грошей, навіть не дуже перевищену. Відповідь була навіть не вам, не подобається, робіть самі або проходьте. І завжди запитуйте у себе самого робили би ви цю роботу за ті ж 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dimmon сказано:

І завжди запитуйте у себе самого робили би ви цю роботу за ті ж 50 грн.

Та в приприжку! 50 грн. за 3 хв. такої  "роботи" не фігово, ящєтаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

І да, ті акумулятори, що я у вас брав - повне гімно, по ємності десь 1/3 від оригіналу.

Удачі у продажах.

 

Яка ціна така якість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, SunSeth сказал:

І да, ті акумулятори, що я у вас брав - повне гімно, по ємності десь 1/3 від оригіналу.

Удачі у продажах.

 

А ви пробували його повернути\замінити або хоча б повідомити продавця, а не дутись на форумі?

Купували акумулятори і були всім задоволені. Можливо вам якийсь брак попався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, dimmon сказал:

 

Ніколи не розумів таких питань про ціну, всяка робота це робота, людина запитала про ціну за роботу, інша відповіла що вона може це зробити за сумму грошей, навіть не дуже перевищену. Відповідь була навіть не вам, не подобається, робіть самі або проходьте. І завжди запитуйте у себе самого робили би ви цю роботу за ті ж 50 грн.

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Amor та ппц, я купував і знав, шо воно таке лайно буде? ) Але дійсно

23 хвилин тому, Oli сказано:

Яка ціна така якість...

Тому і без претензій. Завжди сподіваєшся на краще. Бувало купував дешевше і кращої якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Amor сказал:

 

А ви пробували його повернути\замінити або хоча б повідомити продавця, а не дутись на форумі?

Купували акумулятори і були всім задоволені. Можливо вам якийсь брак попався

Саме так. Потрібно було просто підійти і я обов"язково вирішивби дану проблему з акумулятором.

P.S. Дякую за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, JOKER86 сказано:

Потрібно було просто підійти і я обов"язково вирішивби дану проблему з акумулятором.

Досипав би міліампер/Г до того акумулятора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SunSeth сказал:

Досипав би міліампер/Г до того акумулятора?

 

Ви розумієте що буває така штука як заводський брак? Я колись купував аккумулятор до планшета (в іншому місті), а він виявився бракований бо заряджався тільки до 13% і замісь того щоб жалітись як все погано, я пішов до продавця який замінив цей аккумулятор на такий самий, але з другим вже проблем не було і до цього часу я всім задоволений.

Якби ви прийшли з претензією а продавець відправив би вас назад, тоді можна було про щось говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth Зрозумійте, що майже всі не знають що попадеться коли купують. Єдине що я хотів сказати, що спочатку потрібно розібратись в ситуації, а не кричати

 

1 час назад, SunSeth сказал:

ті акумулятори, що я у вас брав - повне гімно

 

Я для прикладу продаю захисне скло, але якщо воно попадеться з браком то я його заміню без будь яких претензій, якщо звичайно ще дізнаюсь що там був брак. В мене в знайомих ще є така практика - дзвонити всім розказувати що інтернет гімно і не працює, але вони ніколи в житті не зателефонують до провайдера)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth

 

проблема в китайцях, вони теж намахують добре...

на вигляд і по опису ідентичний товар  може бути  різний по якості.

 

 

Ви коли купували, вам дали чек та повідомили про 14днів, чому чекали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...