Перейти до змісту

Як просто дивитись вебку віддаленого компа?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Можливо хто знає/користується і підкаже - як можна швиденько і просто побачити вебку віддаленого компа? Зрозуміло, що не тихенько ПІДглянути, а доступ до того компа є, тобто що потрібно на ньому запустити, що з іншого компа (а може й смарта) можна було бачити? Тобто, типу "радіоняня", чи "просте спостереження" - я вдома включив, а з роботи можу бачити...

Можливо прога якась, чи сайт безкоштовний і з простою реєстрацією (чи взагалі без) для трансляції (стріму)...

Просте підключення ТімВ'ювером не показує зображення в відкритому вікні вебки, та й не зручно це з смарта дивитись (заходь спочатку на комп, тоді відео... трафік... а 3Ж в нас дуже класне...)

В ідеалі якийсь би сайтик, в котрому можна було б просто і швидко створювати трансляції (стріми), але щоб була можливість прихованих (приватних), тобто щоб не на загал, а лище хто має посилання. Всякі смотрікоми вже телефона хочуть при реєстрації (може їм ще ключі від квартири?!), на ютубі не знайшов такої можливості, на юстрімі щось взагалі розібратись не можу... Може хто знає зручніший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю. користувався колись (https://ru.ivideon.com/tarify-dlya-doma/) зручний, проте російський, записував в хмару 2 камери - USB вебку, IP камеру. Є прога для Ios, андроїд. На ПК ставиться серверна частина, даєте їй доступ до камер

існують і українські аналоги,але безкоштовних не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ніяк не міг згадати той івідеон! Колись бачив, навіть тут на Борді десь про нього згадував, а зара назва не згадувалась, хоч ти стріль...  :) Дякую:_26:, погляну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
On 12.01.2018 at 15:07, jack74 сказано:

Все ніяк не міг згадати той івідеон! Колись бачив, навіть тут на Борді десь про нього згадував, а зара назва не згадувалась, хоч ти стріль...  :) Дякую:_26:, погляну

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...