Перейти до змісту

Люблін Хелм підкажіть


Boomboxic

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть магазини сантехніки в Любліні або Хелмі. Конкретно мається на увазі душова кабіна.

Бажано такий, де можна побачити, пальцями пощупати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблін вулиця малгієвська по правій стороні, навпроти касторами. Якийсь великий салон все для ванн.  Також поряд фірма neptun, зразків немає, але дуже хороші ціни, купував там котла. Треба там вимагати rabat(знижку). І такс-фрі виписують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував свою душу кабіну в касторами Люблін по акції, в Луцьку така +4-5 тис грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне в тому великому салоні Imperum навпроти Касторами і знайшов свою душову. Обїздив майже весь Люблін. Достойні варіанти ще були в салоні Salonika на Звязковій і BLU десь на окраїні. Дякую @Zalepok44.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.08.2017 at 21:45, Zalepok44 сказано:

Я купував свою душу кабіну в касторами Люблін по акції, в Луцьку така +4-5 тис грн.

А в Польщі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Boomboxic сказано:

Власне в тому великому салоні Imperum навпроти Касторами і знайшов свою душову. Обїздив майже весь Люблін. Достойні варіанти ще були в салоні Salonika на Звязковій і BLU десь на окраїні. Дякую @Zalepok44.

Цей салон відкрився тільки в цьому році. Таксу виписали хоть не Глобал блу?

 

6 годин тому, Gendruk сказано:

А в Польщі?

Десь 1 тис злт, кабінка Равак з піддоном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Zalepok44 said:

Таксу виписали хоть не Глобал блу?

Я ще не забрав душову, поїду через тиждень. Тоді й випишуть фактуру. А що то за гумно Глобал Блу, бо я не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 2 системи такс-фрі.

1. Глобал блу, бере % від ПДВ, повернути можна в пунктах обміну( є на границі Устилуг, та на окраєні Любліна). Схаває десь з 5-8%.

 

2. Повернення ПДВ в точці продажу. Вертаються 100% податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...