Перейти до змісту

Продається 2х кімнатна квартира по Волі 60


chukatabra

Рекомендовані повідомлення

Продається 2х кімнатна квартира по Волі 60 з вікнами на парк.Купуй и живи!!!!!

4 поверх,площа 44м2. 100% вмебльована та частково побутова техніка(пральна машина, микрохвильвоа піч, газ плитка,чайник) телефон,евроремонт,платикові вікна,якісні броньовані двері,засклений балкон.

Можемо по сприяти в наданні банківського кредиту.

Ціна 85000$.

(050)3399127

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те ж тільки Пр.Волі 56

без пласт. вікон і брон. дверей, пральної машинки і заскленого балкону.

80000$

8-050-3781521

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув vanus

1.Неприлично вставлять свои предложения.Создайте пост.

2.Как у Вас с ремонтом? А с мебелью?

Если прочитаете ВНИМАТЕЛЬНО я продаю квартиру 100% ЖИЛУЮ. Приехал вещи разложил и живешь. Даже ТВ сони.

А вы тут демогогию разводите.

Насчет цен я с Zibers согласен на все 100%. А какой выход. Я квартиру больше покупаю тоже не за 3 рубля + ремонт сегодня стоит как будто мы немецких специалистов нанимаем а делают НАШИ ИНВАЛИДЫ а не мастера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если клиенту не вспешь переселяться могу нормально опустить цену.

Просто нужно за новую квартиру доплатить....а то пересчитают цену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss

Вы так спрашиваете? Или для себя хотите взять? Если собрались покупать то договоримся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна на ти:0123:

Я для себе хотів би...

Але боюсь не договоремось.

Власне житлом я забезпечений. А за таку суму я в *Без Реклами* візьму квартиру 70 кв. Теж можна жити буде, через рік правда але...

Так що прошу пробачення за свою ініціативу просто цікаво на скільки б спустили. І який зараз порядок цін на вторинне житло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Zeuss

"Власне житлом я забезпечений. А за таку суму я в *Без Реклами* візьму квартиру 70 кв. Теж можна жити буде, через рік правда але..."

Так да не так.....

1.Если деньги на покупку брать в банке то сколько встанет квартирка 70м2 через 2года? А я 100% знаяю НИКТО и НИКОГДА не здавал вовремя дома.. Т.Ч. 2года ето как раз то. Около 100 000Долл.

2.Плюс ремонтик сейчас ОХ как не дешев...знаю по себе.

А так вопрос уже снят. Квартира продана(пока аванс, с понедельника берут кредит).

Если интересно то за 80 000 НО дали пожить в ней до конца сентября. Вот такие пирожки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...