Перейти до змісту

набір в клан ut2004


stalker

Рекомендовані повідомлення

може хтось непогано грає в ут2004 в онслаут :D

пропоную створит луцький клан для гри по нету з українським і зарубіжними кланами на серваку плейграунда і інших.............

вимоги --> вміння відносно ;) точно стреляти.......... мати канал нета не менше 256 кб/с......граємо тільки на онсі

засновники клану --- 2 гравці , постійно граємо на плейграунді...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тількі по ЛАН грав його раніше, попробувати думаю тож можна булоб, але по і-неті не пробував, мені якщо він включаний говорить про то що ключ тіпа піратскій і на том все кінчається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тількі по ЛАН грав його раніше, попробувати думаю тож можна булоб, але по і-неті не пробував, мені якщо він включаний говорить про то що ключ тіпа піратскій і на том все кінчається...

на плейграунді можна грати і з піратками......

заходьте сьогодні на плейграунд під цими ніками..............

шоб зайти на сервак нажміть консоль(тільда) і введіть open ut2.ru:7877

для нормальної гри спочатку має загрузитися паро файлів.........

........стукайте в асю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер роскажи нам все:

1) назва клану

2) сервер? де грати? Бо я "шота" не врубаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже рік граю на Плейграунді...Можу домовитись про стикові матчі з кланами Росії про гру на їхному виділеному серваку...Скіл вище середнього...З шоки добре пуляю...Всім охочим можу допомогти з тактикою та освоєнням техніки (танк, раптор, манта і т.д.)...Клан тільки створюється, тому назви ще нема...Якщо є пропозиції - говоріть...приймемо до уваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясни пліс коротко що і як робити щоб пограти?

І скількі приблизно йде трафіка якщо в курсі?

Для початку ставимо Unreal Tournament 2004 (піратка теж канає)...Потім заходимо по ссилці http://www.playground.ru/server/ut2/

і качаємо патч два мутатори і три паки з картами (не обовязково, якщо карт в вас нема на кампі, то вони самі завантажаться з серва)...Потім викликаємо консоль і вписуємо туди open ut2.ru:7877...Можна вписати і інші серваки (н-д непоганий Дніпропетровський, але там мало людей)...При першому вході на Плейграунд ще завантажться трохи малих файликів (метрів на 10)...Ну а далі граємо...

На рахунок трафіка цитата:

"Сколько траффика жрет UT2003/4?

Не более 7 Кб в секунду (это максимум), в зависимости от детализации установленой в игре (следы от взрывов и прочая ерунда),

скорости соединения и т.п. факторов.

7*60=420 Кб в минуту

7*3600=24,609 Мб в час (максимум)

как показывает практика в среднем UT жрет около 10 Мб траффика в час"

Про різні додаткові налаштування, хитрощі в тактиці і т.д., якщо хочете можу розповісти детальніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 RePlay дякую за докладний опис :) , мені взагалі то вже stalker по асці пояснив що робити щоб підключитись, але добре, що розписав все. мож ше будуть бажаючі пограти Анріл :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...