Перейти до змісту

Дайте, будь ласка, пораду.


Vergil84

Рекомендовані повідомлення

Народ, підскажіть, будь ласка, суперову і продвинуту оверклокеську програмку для сильного("заоблачного") розгону POINT OF VIEW GeFofce 8800GTS 320mb. У мене вже стоїть RivaTuner 2.08, але, може, хтось з вас є талановито-феноменальний оверклокер, який кожен день має справу з професійним розгоном?! І знає якісь шедеври для nVIDIA??? Знаю, є ATI Tray Tools -"жирна" програмка, безперечно, видно, що зроблена талановитими людьми :) !! Але вона під АТІ :(

Буду радий вашій допомозі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підскажіть, будь ласка, суперову і продвинуту оверклокеську програмку для сильного("заоблачного") розгону POINT OF VIEW GeFofce 8800GTS 320mb. У мене вже стоїть RivaTuner 2.08, але, може, хтось з вас є талановито-феноменальний оверклокер, який кожен день має справу з професійним розгоном?! І знає якісь шедеври для nVIDIA??? Знаю, є ATI Tray Tools -"жирна" програмка, безперечно, видно, що зроблена талановитими людьми :) !! Але вона під АТІ :(

Буду радий вашій допомозі!

ще є ATITool ,вона розганяє і GeFofce.

а так все ,що ти написав підходить , ще трохі везіння з конкретним єкземпляром карти і не криві руки. і розуміння що ти робиш, для заоблачного розгону нада фреону систему охолодження. ;),робити вольтмод , тільки програмами такого не зробиш.

а так тобі http://www.overclockers.ru/ треба відвідати.то ссилка на форум де обговорують GeFofce 8800GTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...