Перейти до змісту

Ідеальний незнайомець/Perfect Stranger


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

Ідеальний незнайомець/Perfect Stranger

idealnyi-neznaiomets.jpeg

Психологічний трилер. США, 2007.

Режисер Джеймс Фоулі

У ролях: Хеллі Беррі, Брюс Вілліс, Джованні Рібізі, Гарі Дурден

Український дубльований переклад

Журналістка Ровена Прайс (Беррі) зустрічає у метро давню подругу, яка розповідає їй про свій бурхливий роман з Харрісоном Хіллом (Вілліс), мультимільйонером, з яким вона познайомилась через Інтернет. Наступного ранку після розмови подругу знаходять мертвою, і Ровена вирішує розпочати власне розслідування...

Якість: DVDRip

Відео: 704x400, 1062 kbps, XviD

Аудіо: 48 000 Hz, 448 kbps, ch 6, AC3

----->>LINK<<-----

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені якраз не сподобався, хоча такого плану фільми люблю. Нуднуватий і передбачуваний він мені якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм вже був. Але не укр. переклад.

Що був, я знаю. Але справа саме в україномовному дублюванні. Якби я був адміном, то "банив" би :D за заливання тих фільмів з російським дублюванням, які доступні (або будуть доступні згодом) українською мовою. Ну, це я так... :)

А мені якраз не сподобався, хоча такого плану фільми люблю. Нуднуватий і передбачуваний він мені якийсь.

Згідний, що не шедевр, але раз подивитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, що не шедевр, але раз подивитись можна.

Ну то значить свій раз я вже використав :D Але раз з українським дубляжем, то для колекціїї потримати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, але якщо нікому він не потрібен, то не пишіть, що хочете. А якщо завантажили, то не полінуйтесь додати "плюсик". Все ж таки для цього і існує така система, такі собі символічні знаки вдячності :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, але якщо нікому він не потрібен, то не пишіть, що хочете. А якщо завантажили, то не полінуйтесь додати "плюсик". Все ж таки для цього і існує така система, такі собі символічні знаки вдячності :) .

Скачала, але ще не дивилась. Обов*язково поставлю +, просто ліміт закінчився. Завтра зранку будеш мати свій +. Доречі, а скільки їх в добу можна ставити, бо ніяк не порахую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...