Перейти до змісту

Золотистий Лабрадор загубився, шукає хазяїна


volan13

Рекомендовані повідомлення

Золотистий Лабрадор шукає свого хазяїна, не знаю на яку клички відкликається. Тижнів два тому бачив його на Дубнівській біля парку. Сьогодні прийшов за чоловіком до нас на шиномонтаж на Дубнівську 39а десь з Струмівки. З його слів спочатку на нього гавкав, а потім не відходив від нього. Клієнт забрав машину та поїхав, а Лабрадор побіг за авто в сторону Луцька. Шкода його.

Видно що доглянутий. Допоможіть знайти його власника. Якщо хто впізнає собаку і знає власника, повідомте йому!

P61021-183556.jpg

P61021-183515.jpg

P61021-183449.jpg

Класний пес, надіюсь власник знайдеться!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, volan13 сказал:

Золотистий Лабрадор шукає свого хазяїна, не знаю на яку клички відкликається. Тижнів два тому бачив його на Дубнівській біля парку. Сьогодні прийшов за чоловіком до нас на шиномонтаж на Дубнівську 39а десь з Струмівки. З його слів спочатку на нього гавкав, а потім не відходив від нього. Клієнт забрав машину та поїхав, а Лабрадор побіг за авто в сторону Луцька. Шкода його.

Видно що доглянутий. Допоможіть знайти його власника. Якщо хто впізнає собаку і знає власника, повідомте йому!

P61021-183556.jpg

P61021-183515.jpg

P61021-183449.jpg

Класний пес, надіюсь власник знайдеться!

 

Ходив до сусідів , живуть на Мазепи біля парку , показав фото сказали , що їх пес кличка Айс . Чекайте гостей. Дуже дякували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він в нас не залишився, але не важко буде знайти, оскільки він вже два тижні бігає в районі Дубнівської, Струмівки, принаймі там я його зустрічав.

Напишіть тел. сусідів, може хто з не байдужих зателефонує, так швидше знайдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...