Перейти до змісту

спутниковый инет


Oushen

Рекомендовані повідомлення

В продолжение темы http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=20099&hl=

А сколько стоит подключение к спутниковому инету, что стояло на отдачу, какие цены? Просто друг хочет инет, живет в центре, и ему бы какраз такой вариант подошел бы и заразом тюнер у тебя забрал.

Думаю эта информация была быинтересна многим ;) Какая тарелка надо еще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... живет в центре ....

зачем ему спутник?

"кабельный" инет шас значительно дешевле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, саме дешевше satgate.ru Ціни для супутника Sirius-4 від 4$ до 27$ за 1gb, в залежності в часу і швидкості, швидкість від 128 - 2048 Kbps. Детальніше тут http://satgate.ru/coverage-maps/tarify-dlya-sirius-4-b22/

Для запиту підійде любий інтернет, навіть діалап ;)

Якщо живе в центрі, може краще купити wifi? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... живет в центре ....

зачем ему спутник?

"кабельный" инет шас значительно дешевле

он студент, живет в общаге :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супутниковий інтернет - це, як на мене, - варіант тільки для користувачів, які не мають можливості на будь-яий інший тип підключення. Це дорого: як установка - так і користування.

Антена має властивість тільки приймати сигнал (та ж сама рибалка).. для того, щоб користуватися нормально послугами мережі - потрібно запросний канал. Якщо запросним ставити мобілку (в гуртожитку діалапа від не замутить) - то відповідно потрібно буде платити і за трафік з мобільного і за трафік спутника.. Якщо на мобілці інет глючить - не буде нормального інета супутникового також. Хоча на компі можна буде дивитися і телепрограми також.. (Sirius, градус 5, це безкоштовно :)

Але якщо все-таки надумає - то потрібно буде (ціни приблизні):

1. Тарелка - 180 грн.

2. Стояк настінний - 30 грн.

3. Кабель - по 1,5 грн./м.

4. DVB-карта - 250 грн.

5. Мобілка з функцією модема - 250 грн.

6. Дата-кабель - 30 грн.

7. Стартовий пакет (найдешевше Лайф) - 10 грн.

8. Різні там Ф-ки, конвертор, дюбеля - ще 20 грн.

ітого приблизно 800 грн...

користування в місяць: 20 грн. на Лайфі коштує 100 Мб. (їх потрібно використати за місяць - це дуже багато як на запросний канал..) і на СатГейті 27$ коштує гіг інета на швидкості 256 Кбит/сек., тобто як мінімум - 155 грн.

мені здається справді краще купити wi-fi-адаптер. Але вибір, все ж за ним..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zinger з тобою не згоден, 27$/1гб в день, а в ночі 4$, є ще тариф SURFER там від 15$/256kbрs в місяць

Ще як варіант можна використовувати ГіперАктив від МТС - 100грн в місяць за активацію, а дальше 1мб по 1коп

клац

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...