Перейти до змісту

Проблема з комп'ютером, потрібна допомога!


Рекомендовані повідомлення

Десь рік тому я попробував розігнати проц (Prescott Intel Pentium 4, 2400 MHz) на материнці (MSI 865PE Neo2-PS), після чого в мене пропав звук(ні пісні не послухаєш, ні фільм не подивишся), і став комп глючити(довго загружався...), я поставив з 3.0MHz на 2.6MHz і всеодно спостерігались глюки. Після не вдалого розгону поставив як було раніше, стало працювати відмінно. І так продовжувалось до вчорашнього дня, почав завісати комп і через секунд 5-10 вертався до нормальної роботи. Сьогодні з ранку включаю комп'ютер і він загружався біля 2хв(вчора усе було нормально), коли нарешті включився, запустив AIMP2 і музичні файли відображались з відчутним рипінням(порепували), неможливо слухати музику!. Я подумав що діло в БЖ(так як в мене він був не важний і раніше з ним були проблеми(коли доторкався до пучка проводів, що виходять з Б/Ж, то комп знову ж таки завісав), я вирішив замінити на кращий з більшим "об'ємом"). Думав допоможе, але все таки проблема існує, на моє ІМХО це попередній Б/Ж щось пошкодив, або щось з інтегрованою звуковою картою, можливо варто вставити нову?

Допоможіть у вирішенні проблеми, знаю ситуація не стандартна, але хтось можливо стикався з чимось подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...