Перейти до змісту

Help. Ноутбук не бачить нової батареї


Carlsson

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Можливо хто вкурсі, підкажіть

Є ноутбук dell 1012 , його рідна батарея вже стара, Віндовз 7-ка рекомендує її замінити, (Ноутбук на ній вмикається і працює без зарядки, при підключенні зарядки заряджає)

Замови на Алі нового акумулятора 

http://www.aliexpress.com/item/5200mAh-6Cells-Battery-For-Dell-Inspiron-Mini-1012-1018-2T6K2-312-0966-312-0967-3K4T8-854TJ/32345283727.html

вставив в ноутбук (без зарядки) - не вмикається;  і при натисканні кнопки power один раз блимає біли індикатор

Dell_1012_104_06.jpg

підключив зарядку - лампочка зарядки НЕ загорілась, коли запустився віндовз - індикатор батареї пише що АКУМУЛЯТОР НЕ ПІДКЛЮЧЕНО

рідний : Type T96F2 11.1v 28Wh (всередині 3 батарейки)

новий: 6Cells 11.1v 58Wh (на ній теж пише mini1012)  (перевірив напругу на крайніх контактах нового акумулятора , > 10v )

 

Куди ще дивитися ? дякую!

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китай... лотерея... не повезло...

Треба відкривати диспут і добиватися повертання грошей, чи заміни батареї. Фото, що вона не вскривалась, відео вставляння в ноут і його реакція, і т.д. Але то довго, муторно, недешево (якщо доведеться цю батарею повертати назад)...

Можна вскрити і спробувати трішки підзарядити, але не особо надіюсь, що проблема в сильному розряді... Та й така "операція" може заблокувати контролер, якщо він ще не заблокований. 

...швидше несправний контролер батареї...

 

Контакти, я так розумію, всі гарні, чисті, рівні, не пошкоджені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а куди залити відео щоб китайці його побачили ? 

(контролер із старої на нову можна переставити ? ємність в них різна)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контролери на 100% різні, та й вони так просто не переставляються (зазвичай, відразу після відпаювання контролера від акума, він блокується назавжди. Далі потрібно перешивати)

А куди залити - відкривай спір і там в формі буде можливість прикріпити файли.

 

З продавцем, само-собою, можеш списатися, але спір відкривай обов'язково, навіть якщо він буде обіцяти золоті гори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залишав із зарядкою на нічку, не допомогло, 

може є можливість кудись підключити батарею протестувати ? я б підїхав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримання товару ще не підтверджував , диспут не відкривав , часу ще 38 днів, продавцю написав.... можливо відправлю її назад ? яка орієнтовна вартість доставки може бути ? укрпошта нормально закордон відправляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недешево... + нема ніякої гарантії, що тобі потім щось повернеться... Почитай в інеті на цю тему.

Потрібно вимагати повертання грошей чи іншу батарею БЕЗ відправки цієї, інакше можна влетіти два рази, лишитись і без грошей, і без акумулятора.

Посилка з Китаю нормально відстежувалась? ...аааа.... ти вже ж написав продавцю... Вже фокус з "неприїхала" не вийде... Ну то вже як написав продавцю, то вже відкривай диспут, що чекати! А в вимозі диспута вказуй повертання коштів в розмірі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"неприїхала"   якось негарно, та і доставили міст експресом!!! під самі двері

нехай продавець бачить що із товаром щось не так. 

наразі дякую, 

про результат повідомлю, може комусь буде цікаво

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

отже, коротко як все було

зв'язався з продавцем

відправив відео як все працює

він запропонував 70% повернення без відправлення, або 100% і я відправляю батарею назад

70% без відправлення мене задовольняє (батарейки підуть чи до світильника, чи ще кудись, якщо вони звичайно справні)

щоб повернути гроші, відкрив диспут

сьогодні гроші вернулись на карту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

писав що можна спробувати її підзарядити? якщо комусь цікаво подивитись що всередині китайських акумуляторів, можу підїхати , провести експеременти з нею  - чи навіть немає сенсу тим гратись ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

для початку вскриваєм, акуратно, так щоб потім назад зібрати робим фото плати і пишем що на мікросхемках, далі буду бачити, можна і відпаяти але толку, якщо можна взяти на балансир і маленьким током підняти потизеньку скажем до 50% а далі дивитись по місцю, може ноут і побачить, може і ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2016 at 10:48, ZLOvSmetane сказано:

@Carlsson Bios обнови

акб в біосі непрописана і коли вставляєш її у вимкнений ноут то до загрузки біоса недоходить,

там свої хитрості

 

там нижче 10в, тяни ди мене, підніму і він має запуститись, 

на сівжу голову лекше сприймати :)

П.С ахтунг, без балансира незаряжати, лок контроллера гарантований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...