Перейти до змісту

Порадьте гастроентеролога


kvantov

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани! Потрібна ваша допомога.

Зіткувся з проблемою здоров'я. Порушення системи травлення, здавав аналізи все ок, крім калу. на узд- поліп жовчного міхура 0,8см. Назначили лікування в Ковелі - ефекту нуль. 2-3 дні почуваю себе більш менш, потім  дуже погано.

Може хто знає толкового лікаря гастоентеролога який міг би допомогти в Луцьку. В Ковелі надії вже нема

Аналізи  є, узд  є. Можливо звичайно треба буде повторно обстежитись якщо це потрібно. Тільки де в Луцьку все це можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліп в жовчному досить небезпечна річ. У зв"язку з агресивним середовищем (жовч) дуже високий відсоток переродження в злоякісний - 30%. Лікування тільки оперативне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цього проінформований, проте  лікарі говорять, що якщо розімір менше 1 см ( а в мене 0,8см) вони не беруться за видалення. Потрібно раз в півроку проводити озі і контролювати його розмір, дотримуватись дієти.

 

Дієти дотримуюсь вже протягом місяця, проте  зачасто турбує  надмірне газоутворення та відрижка, гіркота, кислість у ротовій порожнині, проноси. Або  відчуття тяжкості, неперетравленості їжі і її бродіння. втрата ваги за 3 тижні - 7кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хто зтикався з такою проблемою, розкажіть що ви робили в даній ситуації. Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...