Перейти до змісту

Куплю процесор Intel T7500 2.2 Ghz


Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, viperVS сказал:

немає  в підтримці.

в мене теж, тіпа "немає в підтримці", треба пробувати, ну наше дєло прєдложить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставив т8500,то ноут перегрівається  і вирубається,а з цим процом має працювати норм тому,що була така комплектація!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, volker78 сказано:

в мене теж, тіпа "немає в підтримці", треба пробувати, ну наше дєло прєдложить..

тут і пробувати не варто T8500 i P8400 різні сокети. Я собі поставив T7700 працює стабільно але вентиляція повинна бути відмінна гріється при серйозних нагрузках швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, santa11 сказано:

тут і пробувати не варто T8500 i P8400 різні сокети. Я собі поставив T7700 працює стабільно але вентиляція повинна бути відмінна гріється при серйозних нагрузках швидко.

вибачте не додивився дійсно підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, viperVS сказано:

ставив т8500,то ноут перегрівається  і вирубається,а з цим процом має працювати норм тому,що була така комплектація!!!

http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/Intel/Core_2_Duo_Mobile/T7500_(Socket_P).html

ось повний список  P8400  може і підійшов би якщо материнка тримає 1066 mhz що сумнівно хоча можна спробувати. Перегріватись точно не буде в нього 25W проти 35W в 7500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, viperVS сказал:

ставив т8500

шось такого не бачу тут і в гуглі теж забанили

 

53 минуты назад, santa11 сказал:

http://www.cpu-upgrade.com/CPUs/Intel/Core_2_Duo_Mobile/T7500_(Socket_P).html

ось повний список  P8400  може і підійшов би якщо материнка тримає 1066 mhz що сумнівно хоча можна спробувати. Перегріватись точно не буде в нього 25W проти 35W в 7500

якщо подивитись інфу про проци, то 35W це поширений параметр і  у АМД теж, а якщо почитати про TDP ...але це вже "сильно умно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...