Перейти до змісту

Перемотка імпульсного трансформатора


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Чи є люди, які толково займаються перемоткою трансформаторів?  На даний момент цікавить трансформатор  з ІБЖ зібраного на VIPer12A, первинна обмотка ціла, вторинна згоріла, фото прикріпляю , цікавить час і ціна.  

post-4548-0-99012500-1450874111_thumb.jp

post-4548-0-75988800-1450874113_thumb.jp

post-4548-0-95897800-1450874233_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разве он ремонтопригодный ? С виду не разборный , а значит полная замена !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це трансформатор з модуля управління холодильником гореньє,  напруги на вході і виході не відомі (хіба приблизно), якщо хтось матиме, то я буду тільки за, але знайти такий буде важко.. схем на модулі не має, тому і шукаю варіант перемотки..

 

був у мене товариш з Радехова, зараз я з ним втратив зв*язок, так він такі перемотував... феритовий сердечник складається з двух склеєних частин, а далі знімав ізоляційний скотч і на спеціальному пристрої (саморобному) розкручував обмотки рахуючи витки, а потім таку ж кількість намотував новим..  нова ізоляція скотчем, фум стрічкою,  або якщо зовсім брутально, то папером і склеювання сердечника..  хто перемотує - той знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись типову схему вайпера.

 

ПС Транс взагалі розбирається, пошукайте способи в мережі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись типову схему вайпера.

 

ПС Транс взагалі розбирається, пошукайте способи в мережі.

Відредагував попереднє повідомлення.. знаю, що розбирається) 

 

 

Типових схем багато) на вайпері БЖ і в двд плеєрах і в супутникових ресиверах  і т. д. , а от трансформатори різні, в залежності від необхідності живлення кількість обмоток вторинних і первиних і т. д.  Сам ніколи не мотав.. шукаю професіоналів, якщо не знайду можливо спробую, але спочатку все ж хотілось найти спеціаліста..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схему змалювати година-дві, тестер і лупа. Типових схем не так багато.

Щодо обмоток. Транс швидше з типових. Обмоток первинних одна і залежно від схеми може бути обмотка контролю напруги (зворотній звязок).

Вторинна за потреби від одної і більше, але скоріше дві (з фото) якщо нема середньої точки то напруга живлення схем і комутації.

 

Щоб згоріла вторинна то потрібно щоб схема пішла в жорстке КЗ.

Транс точно перевірили вірно?

Змальовуйте схему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схему змалювати година-дві, тестер і лупа. Типових схем не так багато.

Щодо обмоток. Транс швидше з типових. Обмоток первинних одна і залежно від схеми може бути обмотка контролю напруги (зворотній звязок).

Вторинна за потреби від одної і більше, але скоріше дві (з фото) якщо нема середньої точки то напруга живлення схем і комутації.

 

Щоб згоріла вторинна то потрібно щоб схема пішла в жорстке КЗ.

Транс точно перевірили вірно?

Змальовуйте схему.

 

вторинні дві, правильно кажете - одна  дає живлення на комутаційну панель (екран з кнопками), інша на платі в звязці з КА431 вона ж TL431 - звоняться нормально по 0,8ом і 1,2ом відповідно (точність вимірювань не дуже, так як цифровий мультиметр), на рахунок первинних не впевненний так як взагалі не звоняться, 4 контакти підключені через чотири 1-амперні діоди типу 4007 і один контакт йде по мінусу я так розумію, то ізолююча обмотка, але все ж не зовсім розумію як мені це допоможе?) на вторинній одна з напруг скоріш за все 5В інша, знову лише за здогадками в районі 12В  а з первинними хз. криву замальовку маю змальовував одразу на майбутнє..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ніхріна не зрозумів.

В першому пості пишете вторинна згоріла.

В останньому первинна.

Змальовуйте схему і звіряйте з типовими тоді простіше орієнтуватися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в першому пості очепятка...  весь день сижу колупаюсь в ремонтах, під кінець вже погано соображаю..)  припустімо схему знайшов... як визначити необхідний мені трансформатор?) шось ніяк в толк не візьму..) може вже спати пора...  :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема дасть змогу зрозуміти що спалило трансформатор.

Варіантів заміни кілька.

1. Перемотати.

2. Знайти скажім на ібеї по партномеру (стікер на трансі), Правда шансів мало.

3. Підібрати схожий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 там вигоріла ціла цепочка сама VIPer, резистор по VDD, конденсатор, оптопара і т. д. , що саме цікаве діоди цілі.. схема схожа до цієї.. тільки трішки спрощено тут  http://forum.cxem.net/index.php?showtopic=118809 усе поміняно, необхідно лише трансформатор.. мотати імпульсники, то ще той геморой, тим більше якщо ніколи їх не мотав..) знайти не знайшов.. і теж думаю, що шанів мало, а от щоб підібрати треба знати, що і на яку первинну приходить... ) якось так.. тому шукаю тих хто візьметься перемотати) але дякую за відгук..) може будуть ідеї буду радий вислухати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На здоровя.

Бедете ставити вайпер беріть 22-й. Він потужніший. Але ці мікрухи (що 12, що 22) капризні і гарячі.

Якщо є можливість зробіть БЖ на чомусь іншому, або вмонтуйте готовий від іншого виробу.

 

ПС Мотаються як і звичайні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...