Перейти до змісту

Краш-тест


Maggot

Рекомендовані повідомлення

Можу запропонувати два упса корпус і вроді десь валялось пару CD-ROM. Головне знайти місце під це бесчинство :smile3: ,якщо влаштовувати розтріл моніторів як говорилось раніше то треба вибратись десь подалі від людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати два упса корпус і вроді десь валялось пару CD-ROM. Головне знайти місце під це бесчинство :( ,якщо влаштовувати розтріл моніторів як говорилось раніше то треба вибратись десь подалі від людей.

Берег річки Стир за ліцеєм на вишкові майже ідеальне місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати два упса корпус і вроді десь валялось пару CD-ROM. Головне знайти місце під це бесчинство :0056: ,якщо влаштовувати розтріл моніторів як говорилось раніше то треба вибратись десь подалі від людей.

Берег річки Стир за ліцеєм на вишкові майже ідеальне місце.

Аби без шкоди для екології :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати два стареньких системних блоки з процесорами 486 DX2-66 і Celeron 633, материнки блоки живлення, пам'ять, дисководи, CD-R. вінчестери (не помню) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати два упса корпус і вроді десь валялось пару CD-ROM. Головне знайти місце під це бесчинство :) ,якщо влаштовувати розтріл моніторів як говорилось раніше то треба вибратись десь подалі від людей.

Берег річки Стир за ліцеєм на вишкові майже ідеальне місце.

Аби без шкоди для екології :D

якщо нанесемо шкоду ліквідуємо

Можу віддати два стареньких системних блоки з процесорами 486 DX2-66 і Celeron 633, материнки блоки живлення, пам'ять, дисководи, CD-R. вінчестери (не помню)

було б непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як сьогодні було помічено їхати з моніторами в транспорті це дуже весело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати два стареньких системних блоки з процесорами 486 DX2-66 і Celeron 633, материнки блоки живлення, пам'ять, дисководи, CD-R. вінчестери (не помню)

було б непогано

Самовивіз (р-н готелю Лучеськ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як сьогодні було помічено їхати з моніторами в транспорті це дуже весело

жжош! на нас так люди дивилис... :D шевспомни малолітніх розбишакк які хотіли купити у нас моніки :D Ніфіга! не продали ми їм. А ше мужиків... а ше вспомніть ахранніка бігущого, вобшем весело довезли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо монітори робочі, то чому б не продати? Можливо комусь користь принесуть.

Мені он зараз корпус ATХ пригодився. Якщо є в нормальному стані - можу купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді велкам в Куплю/Продам, в цій же темі пожертвування.

Монітор не продається через два фактора, незручно продавати взяте тксть даром, другий фактор - нема межі ентузіазму. Нема у мене бажання перевіряти робить чи ні, краще ефектно знищити наголошую відживше себе залізо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо у мну є цікаве. Хіба шо відашка CIRRUS LOGIC для ISA з 256кб. відеопамяті на борту.

І два ломаних флопа

ЗІ. Ой не хочеться продавати а тим більше постити в куплю/продам

Самовиніс з 404ауд. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як аналог кірпіча можу запропонувати вінт футжицу без блінів (з розмаху по мотітору, ВЕСЕЛО!!!!!!!!) є ще нова неробоча , уже безпровідна, мишка та побита життям мамка невідомої фірми під сокет А.Можливо після вихідних ще клаву зможу дістати якута почті робочу.

452219423

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...