Перейти до змісту

Остеохондроз, як вилікувати ?


Сашко85

Рекомендовані повідомлення

Маємо проблему. Одна з моїх близьких людей лежить в районній лікарні (не Луцькій) з остеохондрозом (чергове загострення після фізичного навантаження) який провокує сильний біль в шийний відділ та праву руку, знеболючі  та інший набір ліків майже недопомагають вже третій день, скоріш всього дадуть направлення в Обласну лікарню з понеділка. Можливо в кого які поради, та при аналогічних проблемах з лікарями пересікались яких би порадилиб.

Місцеві "знахарі" вже неодноразово вправляли кістки (диски) які "посходили".

Дякую за будь-яку пораду в розрізі даної проблеми щодо лікування та профілактики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це складне захворювання і за декілька днів його не вилікувати

 

У період загострення пацієнту рекомендується спокій, знеболення, фізпроцедури

 

Коли зникне гострий біль, тоді розпочинають лікувальний масаж, витягування хребта, комплекс фізичних вправ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив зробити МРТ і проконсультуватися в нейрохірурга і невропатолога. Не завжди можна робити мануальну терапію (вправляли кістки) особливо при спинномозгових грижах. Якщо помиляюсь виправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили КТ (на спіральному компютерному томографу в Володимир-Волинську) на підставі якого - приватний невропатолог в Ковелі призначив новий курс лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гімнастика хаду загугліть, маю таку саму проблему, мені допомагає, тільки кожен день робити треба і тривалий час від місяців так двох.

І турнік обовязково, хоча би просто висіти.


а препарати тільки знімають симптоми, а не лікують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube.com/watch?v=obIUFdvLIaw&feature=player_detailpage- meni dyze dopomoglo , robutu kozen denj + hodula do kostoprawa + bodystreet , ce takuj sport dlja linuwuh, abo y kogo nemaje bagato chasy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись був остеохондроз в років 17 -18. Карок болів бувало так, що це капець...ходив на якісь процедури, але марно... поїхали ми в Боголюби і там якийсь лікар сказав, що треба на турніку висіти. Я висів на тому турніку постійно і головне чим подовше, на скільки сили в руках вистчить. за деякий час я розпрощався з тим нещасним остеохондрозом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе добавлю. Ортопедичний матрас і ортопедична подушка. Якщо з медикаментозного то найліпше, що реально допомагає це гомеопатичний препарат Цель Т.

Я взагалі ніяких матраців не перенешу, сплю на карематі на підлозі. Лікарі ніби теж радять на твердому спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...