Перейти до змісту

Продам ноутбук Asus K54HR


Рекомендовані повідомлення

Продам ноутбук Asus K54HR 
 

Характеристики 
Экран 15.6" (1366x768) WXGA HD
Процессор Двухъядерный Intel Pentium B960 (2.2 ГГц)
Объем оперативной памяти 4 ГБ
Тип оперативной памяти DDR3
Чипсет Intel HM65 Express
Графический адаптер Дискретный, AMD Radeon HD 7470M, 1 ГБ выделенной видеопамяти
Объём накопителя 500 ГБ
Сетевые адаптеры Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth
Gigabit Ethernet
Оптический привод DVD Super Multi
Дополнительные возможности Веб-камера 0.3 Мп
Встроенный микрофон
Разъемы и порты ввода-вывода 1 порт USB 3.0 / 1 порт USB 2.0 / VGA / HDMI / LAN (RJ-45) / микрофонный вход / выход на наушники / кард-ридер 4-в-1
Батарея Литий-ионная, 4-ячеечная, 2600 мАч
Цвет Black
 

Все працює чудово! На клавіатуру колись розлив згущонку. Клавіатуру чистив але трішки хуже нажимаються клавіші prt sc, delete, home, num lk. 

Батарея тримає півтори години. Ступінь зносу 27%

Комплект ноут і зарядний пристрій. При потребі можу привезти коробку до нього, вона в мене в селі.

 

Ціна 4400 Торг!

 

post-18779-0-27069500-1448887304_thumb.j

post-18779-0-22641800-1448887311_thumb.j

post-18779-0-62398300-1448887318_thumb.j

post-18779-0-20340900-1448887324_thumb.j

post-18779-0-56354200-1448887332_thumb.j

post-18779-0-12590300-1448887340_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резерв знято. В подальшому буду утримуватись від співпраці з Sachapetrash

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резерв знято. В подальшому буду утримуватись від співпраці з Sachapetrash

 

на місці це потрібно казати, в лице, а на рахунок співпраці, співпрацюю з людьми на борді і не тільки при чому постійно і проблем нема і люди адекватні і торгуються адекватно, Вам запропонували 4000 і Вам стало мало, торг в 100 грн. на таких суммах це пшик, тобто нічого нема! і про торг з вами по телефону говорили, могли б і не приїжджати, про ноут скажу, ззовні стан не ідеал, проц двохядерний, відеокарта хоч і гігова, але 64 бітна 4000 він вартує, мабуть не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Резерв знято. В подальшому буду утримуватись від співпраці з Sachapetrash

 

на місці це потрібно казати, в лице, а на рахунок співпраці, співпрацюю з людьми на борді і не тільки при чому постійно і проблем нема і люди адекватні і торгуються адекватно, Вам запропонували 4000 і Вам стало мало, торг в 100 грн. на таких суммах це пшик, тобто нічого нема! і про торг з вами по телефону говорили, могли б і не приїжджати, про ноут скажу, ззовні стан не ідеал, проц двохядерний, відеокарта хоч і гігова, але 64 бітна 4000 він вартує, мабуть не більше

 

По телефону про горг ваші слова: "Ноут зацікавив, ціна цікава ну якщо поторгуємось було б добре" Характеристики були відомі і без ноута і вашу реальну ціну можна було встановити віддалено! А не я витратив 2 год. часу! Досить тут писати. Я просто висловив своє враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резерв знято. В подальшому буду утримуватись від співпраці з Sachapetrash

на місці це потрібно казати, в лице, а на рахунок співпраці, співпрацюю з людьми на борді і не тільки при чому постійно і проблем нема і люди адекватні і торгуються адекватно, Вам запропонували 4000 і Вам стало мало, торг в 100 грн. на таких суммах це пшик, тобто нічого нема! і про торг з вами по телефону говорили, могли б і не приїжджати, про ноут скажу, ззовні стан не ідеал, проц двохядерний, відеокарта хоч і гігова, але 64 бітна 4000 він вартує, мабуть не більше

По телефону про горг ваші слова: "Ноут зацікавив, ціна цікава ну якщо поторгуємось було б добре" Характеристики були відомі і без ноута і вашу реальну ціну можна було встановити віддалено! А не я витратив 2 год. часу! Досить тут писати. Я просто висловив своє враження
В тому то і справа, що по телефону я зразу дав поняти що буде торг, а Вам потрібно було сказати що більше 100грн. не спущу, і тут же сказати що якщо за 4300 забераєте - тоді я приіду якщо ні то ні, ваш косяк! Я до себе іхати не змушував, просто перед тим як щось робити треба думати, крім того ваше враження приймаю, і взаємно співпрацювати не бажаю (якщо одну "недозделку" можна вважати співпрацьою)

На далі підкажу, хочеш продати за 4300 став 4800, так роблять продумані люди, ставлять з запасом, і ще одне, після того як в мене щось не купують по бажаній ціні, я не біжу зразу ж на боду " складати враження", на кожен товар є свій покупець, а 4000 за ваш ноут нормальна ціна, я не розумію чому ви відмовились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Актуально! При підключеному ноуті в зарядку в WOT 50-80fps
Ціна 4300. Торг відсутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...