Перейти до змісту

Продам збірні, масштабні МОДЕЛІ-копії


FreeMeh

Рекомендовані повідомлення

Продаю збірні, масштабні МОДЕЛІ-копії літаків та вертольотів виробництва бувших СРСР, ГДР і Чехословаччини. Всі моделі в упаковках і з докладними інструкціями. Ціна: від 20 грн/комплект.

Тел.: 80661338682, e-mail: [email protected], ICQ:416496358

post-3963-1203621140.jpg

post-3963-1203621172.jpg

post-3963-1203621200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання описати докладніше наявні комплекти (які моделі) і ціни на них...

Непогано було-б з фотками :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна буде за всі моделі відразу? Я маю наувазі із врахуванням знижок, як за опт;)

п.с. не подумайте що я захворів - то я не собі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возьму мартин балтимор(оба, ммм, первая в моей жизни модель, собранная 22 года назад, со убирающимися стойками шасси... ;) ), ИЛ-28 -1 шт, МиГ-21 - 1шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю они НЕ собранные?

Дык в этом-то весь кайф!!! :)

из такого

http://center.hobby.net.ua/forum/index.php?showtopic=1147

получить такое

AHM4019.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) дык в том то и вопрос - мой колега фанат всяких моделек - мастер своего дела ... естественно ему УЖЕ собранные никчему ... а на фотках в первом посте непойми что .. но вроде как самодел ... тоесть не фотки с коробки.... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна буде за всі моделі відразу? Я маю наувазі із врахуванням знижок, як за опт:ok2:

п.с. не подумайте що я захворів - то я не собі ;)

Стукай в асю - домовимся. :D

Возьму мартин балтимор(оба, ммм, первая в моей жизни модель, собранная 22 года назад, со убирающимися стойками шасси... :) ), ИЛ-28 -1 шт, МиГ-21 - 1шт.

Без проблем. Звертайся за контактними даними, краще - через асю.

я так понимаю они НЕ собранные?

Правильно, всі моделі не зібрані в заводських упаковках і коробках. Моделі, виробництва з 1978 по '93 рр.

... а на фотках в первом посте непойми что .. но вроде как самодел ... тоесть не фотки с коробки.... :)

На фотках - декілька вже зібраних моделей літаків часів WWI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Возьму мартин балтимор(оба, ммм, первая в моей жизни модель, собранная 22 года назад, со убирающимися стойками шасси... :D ), ИЛ-28 -1 шт, МиГ-21 - 1шт.

як якість моделей? - вже складав ? (якщо так можна фото)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ! ще є багато моделей. Кому цікаво - звертайтесь.

Аська та ж сама, а телефончик: 8(093)748-18-89

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качество 20летней давности, старый добрый НОВО :(

современным моделям проигрывает, но у меня были свои мотивы для покупки этих цацок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Спасибі людям за покупки! :smile3:

Закидаю оновлений список моделей літаків:

Modeli_litakiv_new.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А модели старинных кораблей, парусников есть? Я б взял один, но только большой. Современные корабли не интересуют. Помню мой отец смотерил два больших корабля (1,5 метра в длинну) своими рукамим когда ещё моделированием занимался. 16 лет назад когда переезжали в Луцк, подарил кому то. Щас тока фотками любуюсь. Отсканирую фотку выставлю. Было б у меня время я б сам его сделал, но..... максимум из деталей слепить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А модели старинных кораблей, парусников есть? Я б взял один, но только большой. Современные корабли не интересуют. Помню мой отец смотерил два больших корабля (1,5 метра в длинну) своими рукамим когда ещё моделированием занимался. 16 лет назад когда переезжали в Луцк, подарил кому то. Щас тока фотками любуюсь. Отсканирую фотку выставлю. Было б у меня время я б сам его сделал, но..... максимум из деталей слепить.

Кораблів і поїздів немає. Є моделі літаків і деякі вертольотів.

Є один чоловік у Львові, який займається різьбленням по дереву. Робить дуже круті речі. То він зробив повністю із дерева копію корабля-вітрильника.

post-3963-1216478196.jpg

post-3963-1216478284.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Спасибі людям за покупки!

Ще є моделі радянського виробництва.

8(093)7481889 Звертайтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...