Перейти до змісту

Кабель для електропроводки!


Рекомендовані повідомлення

Друзі, потрібно 1,5 та 2,5 квадрати дроту.

Підкажіть де в Луцьку можна придбати за гарною ціною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я постійно купляю на варшавці, ряд паралеьний карпенка-карого. там є дві точки тьотєнкі продають, світловолосі, рускоговорящі, в них норм ціни, мужики переважно великі ціни валять, шкуродьори, і ще мандять що дешевше не найдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевий кабель - це же не всі його характеристики :_07: - може бути "заниженим" (тоньша жила + не якісна ізоляція на пробій та просто з вторсировини..... ) та й марки кабелю різні є. А магазинів та складів є масса, як і видів та виробників кабельно-провідникової продукції. Накрайняк є ж інтернет - сьогодні заказав бухту - завтра привезли) Я беру на варшавці у "Електрику" і не по 10 метрів а бухтами, і вони зразу скажуть який якісний а якого брати не варто, та і знижка. За теперішнім мрео на рівненській є склад великий, на Конякіна в приміщенні де автошкола, там де Пластмасовий завод був теж склад-магазин, на Володимирській біля кільця магазин........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував біля МРЕВ..там кабель дешевший ніж на базарі..

а взагалі знаю ще пару точок..

біля інтайму на стрілецькій..

є точка - там де оптові бази біля варшавського ринку..там де склади дитячих іграшок і не тільки..

на базарі найдорожче..навіть в жіночки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості трішки розбираюсь :) цікавлять варіанти не щось саме дешевше а співвідношення ціна якість... дякую всім за оперативні відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше - де саме знаходяться ці оптові бази? І якого виробника та по яуій ціні купували кабель?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...