Перейти до змісту

Металеві гаражні ворота з рамою


Рекомендовані повідомлення

Розміри:

висота 195см

ширина 228см (права секц 113см; ліва секц 115см)

матеріал:

кутник 50

лист 3мм

Ціна 3000грн (розумний торг вітається).

post-23924-0-13347300-1441352654_thumb.j

тел 066 947один9два8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не покупець, але мені просто цікаво чим обумовлена така завищена ціна цього металолому!!!???.... Зварені вони абияк електродом, так само ,,пофарбовані,,... Навіть якщо прикинути по матеріалам, а це потрібно: - 3 листи бляхи товщиною 3 мм (розмірами 1м х 2м) * 600 грн/ шт = 1800 грн + кутник 50 мм, потрібно близько 20 м * 40 грн/м = 800 грн + засув 100 грн + робота і того 2700 грн за матеріали!!! і це за новенький металопрокат! + звичайно робота яка буде вартувати від літри оковитої (за послуги ,,дяді Васі,,) до 1000 грн за послуги професійного зварника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це все буде коштувати якщо ви самі все організуєте - Поїдете на металобазу, привезете метал + найняти дядю Васю + проконтролювати щоб він не набухався. Інший шлях - замовляти нові гаражні двері в часного підприємця, обнак ціна може запроста вискочити за 5000 грн. Тут на борді v.vitalijovich виготовляв власноруч вхідні двері - по ціні вийшли не шибко дешевими.

v.vitalijovich то я! Ну ви не рівняйте вхідні двері до гаражних воріт!. Там ціна одного тільки замка в нашому епіцентрі 750 грн (купував в інтернет-магазині за 400) + ручки, циліндрик, накладки, завіси на упорних підшипниках і того ціна тільки за фурнітуру набереться до 2000 грн.

5000 грн за нормально зварені гаражні ворота - це цілком прийнятно! А те що продаюється вище - це металолом, і ціна його повинна бути як за металолом!

Раз на те пішло дорахую повну вартість готових воріт!

Ціну коробки я не рахував, бо не знаю з чого вона зварена - якщо з кутника 50 мм то до ціни ще + 800 грн, а якщо зі швелера №8 + 900 грн.+ завіси 4 шт * 70 грн = 280 грн І того ціна за нові ворота 2700грн + 800грн + 300 грн = 3800 грн (матеріали) - і це за новенькі ворота! + робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...