Перейти до змісту

Файна музика


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Скачайте хто альбомчик, не обов'язково всі. Тут класна музика! Будь-ласка

Jason Becker - Perspective

Jason Becker, шред и неоклассик, пораженный боезнью Лу Геринга в возрасте двадцати выпустил диск Perspective когда ему было 25. Используя MIDI студию с синтезатором, Макинтошем с необходимым ПО и аналоговую систему записи, Becker создал его собюственную систему записи музыки через компьютер. "В то время как мое умение играть на гитаре выродилось, кое что в моей музыке стало значительно лучше" - сказал Becker. Класний диск!

іфолдер 88 Мб

Jason Becker - Perpetual Burn

Завихрения безумно сложных и столь же красивых мелодий не оставят вас равнодушными если вы хоть что-то понимаете в музыке. Описывать этот альбом безсмысленно, я даже не буду выкладывать трек для предпросмотра, качать всем и обязательно. Фантастическая музыка!

ifolder 60 Мб

Joe Satriani - Nascar'06 (2005)

Джо Сатриани не часто пишет музыку к фильмам и видеоиграм, но когда делает это, получается у него не хуже чем музыка для сольных альбомов. А ведь для игр саундтреки писать гораздо сложнее, очень много ограничений. Обартите внимание - все темы длятся по 2 минуты.

іфолдер

Michael Angelo Batio - Hands Without Shadows

Последний альбом очень интересного музыканта Michael Angelo Batio. Гитарист сам по себе примечателен своим жестким классным звучанием и особой манерой игры.

Альбом понравился наличием фирменного звука, единственностью мелодий, музыканты не пытаются объять необъятное а работают именно в том стиле, который им удается как никакой другой.

deposit 42Мб

David T. Chastain - Prisoner Of Time

На этот раз свое умение импровизировать покажет вам сам создатель данной серии "Ликбеза" для гитаристов!

іфодер 80Мб

Stephen Ross - Midnight Drive

Отличный лэйбл далеко не всегда означает - хорощий диск, но это не касается Шрапнели! Очередной сумасшедший гитарист из Америки покажет вам удивительную технику на своем дебютном альбоме!

іфолдер 50 Мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to AswenDer Давно мучить одне питання: куди ти діваєш свій зовнішній трафік? Постійно бачу від тебе теми "Сказайте, пліз, хто небудь, +100".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай асвендер! может у тя есть Erik_Mongrain ? для примера закину щас в музик папочку с его произведениями.ю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to AswenDer Давно мучить одне питання: куди ти діваєш свій зовнішній трафік? Постійно бачу від тебе теми "Сказайте, пліз, хто небудь, +100".

Вже скачав багато. Просто тут є безлімітні юзери, то я питав їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що ніхто ше нічого не качав.

В мене не безлім, но Jason Becker - Perspective, Jason Becker - Perpetual Burn, маю бажання скачати і послухати.

Його ще не качали? Відпиши, якщо ні то ввечері скачаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий шо ти відізавався :lol:

Ні, ще нічого нескачували. І якшо можна, то скачай будь-ласка ще Joe Satriani - Nascar'06 (2005) - він мене дійсно цікавить зі всього списку, інших гітаристів я нечув, а Джо у мене є всі альбоми (можу залити - послухаєш) - то він мій улюблений джаз-роковий гітарист!

Ще я планую скачати альбоми групи L.A. Guns! Класна рок-банда з 80-тих, грають Hard/Sleaze Rock, з прекрасними гітарними імпровізаціями. Маю 5 альбомів, остальні на nnm.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав вчора Joe Satriani - Nascar'06 (2005). Прийду додому, виложу, а в Jason Becker - Perspective, Jason Becker - Perpetual Burn швидкість закачки 2-8 кб/с, такшо коли докачаїться незнаю, але скачаю 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я планую скачати альбоми групи L.A. Guns! Класна рок-банда з 80-тих, грають Hard/Sleaze Rock, з прекрасними гітарними імпровізаціями. Маю 5 альбомів, остальні на nnm.ru

Гітарні імпровізації в глем-метал - це шо-то новоє :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Joe Satriani - Nascar'06 (2005) - Залив на фтп\мюзік

Jason Becker - Perspective - Залив на фтп\мюзік

З.І. Не знаю як робити ссилки на фтп з логіном і паролем такшо звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я планую скачати альбоми групи L.A. Guns! Класна рок-банда з 80-тих, грають Hard/Sleaze Rock, з прекрасними гітарними імпровізаціями. Маю 5 альбомів, остальні на nnm.ru

Гітарні імпровізації в глем-метал - це шо-то новоє :D

Шо для тебе, дорогий SunSeth, слово "імпровізація" означає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Joe Satriani - Nascar'06 (2005) - Залив на фтп\мюзік

Jason Becker - Perspective - Залив на фтп\мюзік

З.І. Не знаю як робити ссилки на фтп з логіном і паролем такшо звиняйте.

Молодець! Главно шо залив, мені зовсім неважко зайти і забрати без ссилки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я планую скачати альбоми групи L.A. Guns! Класна рок-банда з 80-тих, грають Hard/Sleaze Rock, з прекрасними гітарними імпровізаціями. Маю 5 альбомів, остальні на nnm.ru

Гітарні імпровізації в глем-метал - це шо-то новоє :)

Шо для тебе, дорогий SunSeth, слово "імпровізація" означає? :)

та те що і для для всіх ;) я нового нічого не придумую.

ИМПРОВИЗАЦИЯ (от лат . improvisus - неожиданный, внезапный), сочинение стихов, музыки и т. п. в момент исполнения; выступление с чем-либо, не подготовленным заранее; произведение, созданное таким образом.

© БЭС

Чи може ти хочеш сказати, що музиканти L.A. Guns створюють тексти і музику в момент її виконання, тобто імпровізують ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Чи може ти хочеш сказати, що музиканти L.A. Guns створюють тексти і музику в момент її виконання, тобто імпровізують ? :D

я називаю імпровізацією гарно зігране соло :) А за словник дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...