Перейти до змісту

Порадьте що робити з 8 Жеком


YuriyCHmil

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Мешкаю по вулиці Кравчука на 9 поверсі, будинок закріплений за 8 жеком. Під час сильних дощів, або коли тане сніг,дах стращенно протікає. Звернулися до ЖЕКу але там стандартна відмовка - купляєте матеріали тоді ми робимо.Мешканці нижніх поверхів, особливо перших не хочуть скидатись. Порадьте що робити?Чи є в когось успішний досвід у вирішенні таких проблем. Читав схожий топік але він застравший, можливо нові закони з'явились)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж живу на 9-м. Самі зробили за свій кошт і матеріал і робота, працівникам жеку не довірили укладати. ПОтім подали документи якими підтвердили суму і на цю суму не платили утримання будинку. Було давнувато це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж живу на 9-м. Самі зробили за свій кошт і матеріал і робота, працівникам жеку не довірили укладати. ПОтім подали документи якими підтвердили суму і на цю суму не платили утримання будинку. Було давнувато це все.

Заздалегіть про це домовлялись з ЖЕКом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ставили питання про вихід з ЖЕКу і створення ОСББ . Два під’їзди були за, 1 проти - дурні люди що тут скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 01 липня 2016 року Жеків вже не буде, якщо мешканці самостійно не створять ОСББ, в будинок буде призначено міською владою свого управителя!

Тому саме час ініціювати створення ОСББ, тому не дайте Жекові ще 11 місяців користуватись Вашими коштами за утримання будинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 01 липня 2016 року Жеків вже не буде, якщо мешканці самостійно не створять ОСББ, в будинок буде призначено міською владою свого управителя!

Тому саме час ініціювати створення ОСББ, тому не дайте Жекові ще 11 місяців користуватись Вашими коштами за утримання будинку

Та кажу ж останній під’їзд проти. Я не розумію як можна бути таким не далекоглядними і по**їстичними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 01 липня 2016 року Жеків вже не буде, якщо мешканці самостійно не створять ОСББ, в будинок буде призначено міською владою свого управителя!

Тому саме час ініціювати створення ОСББ, тому не дайте Жекові ще 11 місяців користуватись Вашими коштами за утримання будинку

Та кажу ж останній під’їзд проти. Я не розумію як можна бути таким не далекоглядними і по**їстичними людьми.

Осбб не панацея. Краще за жек але також куча факторів. Як яку суму вирішите платить. Як себе веде голова і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осбб не панацея.

Так не панацея, але можна вже контролювати куди йдуть гроші, і кого притягувати до відповідальності у разі виникнення проблем які не вирішуються. За 25 років яких я живу у будинку жек лише цього року зробив косметчний ремон у під’їзді - за 25 років!!!!! І все....більше нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні, псевдо любителі ОСББ, а управляти хто ним буде - злодія якогось наймете

пишіть на Жек скарги з вимаганням провести капітальний ремонт будинку, а то вони з радістю передадуть, й будете труби самі міняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні, псевдо любителі ОСББ, а управляти хто ним буде - злодія якогось наймете

пишіть на Жек скарги з вимаганням провести капітальний ремонт будинку, а то вони з радістю передадуть, й будете труби самі міняти

І не тільки труби... ОСББ як варіант хіба коли толковий голова, дружній будинок де всі якось приймають участь. І новобудова, або хочаб не ветхий фонд.

Думаю як мінімум треба скаргу писати. Або ремонтувати самому і не платити на ту сумму комуналку яка йде чисто в жек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 5-му поверсі п'ятиповерхівки під юрисдикцією 8-го ЖЕКу. Років з 5-7 тому звернувся в ЖЕК щодо перекриття даху. Закупив рубероїд, приїхали майстри з ЖЕКу з своїми інструментами і смолою. Закатали швиденько та рівненько дах. Робітників не кормив, на 100 грамм не давав. Гроші заплачені за рубероїд були списані з утримання будинку. Було так, як зараз не знаю.

На рахунок ОСББ - то маразм. Хто буде цим займатися? Певно ті хто сидить дома і має вільний час. А чого нормальна людина буде сидіти вдома? Вільний час, як на мене, можуть мати зараз люди, які або не хочуть нічого робити, або не вміють нічого робити. Я б не хотів, щоб такі люди за мої гроші займалися моїм будинком. На ЖЕК можна скаржитись, а ОСББ - маєте те, що самі обрали.

Нормальним виходом є лише управляючі компанії, на ринку яких має бути реальна конкуренція. Тоді у компанії є стимул професійно працювати і ціни не заганяти. Формуватися вони будуть, вірогідно, на базі існуючих ЖЕКів.

Функція ж активних жильців буде заключатися в роботі на добровільних началах у будинковому комітеті - вони мають оцінювати роботи управляючої компанії з утримання будинку та ініцюювати заключення договорів або зміну управляючої компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаржитись на жек? :D Це те саме, що скаржитись на життя...

... на медицину, освіту, комунальний транспорт, місцеву владу, державну владу і всі її "порождения". Не даремно гаслом нещодавнього яскравого керівника було "не сіглі". Життя почне налагоджуватись за умови зменшення втручання керовників у життя. Все нормально там де працюють ринкові та людські відносини, там де є відповідальність за свої дії та слова. А там де все загальне, то толку нема - доведено 70-ти роками експерименту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 5-му поверсі п'ятиповерхівки під юрисдикцією 8-го ЖЕКу. Років з 5-7 тому звернувся в ЖЕК щодо перекриття даху. Закупив рубероїд, приїхали майстри з ЖЕКу з своїми інструментами і смолою. Закатали швиденько та рівненько дах. Робітників не кормив, на 100 грамм не давав. Гроші заплачені за рубероїд були списані з утримання будинку. Було так, як зараз не знаю.

На рахунок ОСББ - то маразм. Хто буде цим займатися? Певно ті хто сидить дома і має вільний час. А чого нормальна людина буде сидіти вдома? Вільний час, як на мене, можуть мати зараз люди, які або не хочуть нічого робити, або не вміють нічого робити. Я б не хотів, щоб такі люди за мої гроші займалися моїм будинком. На ЖЕК можна скаржитись, а ОСББ - маєте те, що самі обрали.

Нормальним виходом є лише управляючі компанії, на ринку яких має бути реальна конкуренція. Тоді у компанії є стимул професійно працювати і ціни не заганяти. Формуватися вони будуть, вірогідно, на базі існуючих ЖЕКів.

Функція ж активних жильців буде заключатися в роботі на добровільних началах у будинковому комітеті - вони мають оцінювати роботи управляючої компанії з утримання будинку та ініцюювати заключення договорів або зміну управляючої компанії.

Тут я звами не згідний живу у будинку де вже більше 5 років ОСББ, за цей час багато що зробили (дитячий майданчик, заміна труб у підвалі, ремонт у всьому будинку тощо). На рахунок голови то людина працює на двох роботах неподалік дому і в любий момент може прийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина працює на двох роботах ... і в любий момент може прийти.

Я впевнений що далеко не в кожному будинку знайдуться такі щасливчики, які ще й будуть мати уявлення про господарювання - вміти вибрати постачальника матеріалів, виконавця робіт і при цьому не переплатити втридорога. І питання, для чого цій людині додаткове навантаження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний що не в кожному будинку така людина найдеться, але доприкладу можна попросити (заплатити) голову вже о існуючуму ОСББ щоб навчила людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений що далеко не в кожному будинку знайдуться такі щасливчики, які ще й будуть мати уявлення про господарювання - вміти вибрати постачальника матеріалів, виконавця робіт і при цьому не переплатити втридорога. І питання, для чого цій людині додаткове навантаження?

Голова ОСББ, хіба не на зарплаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений що далеко не в кожному будинку знайдуться такі щасливчики, які ще й будуть мати уявлення про господарювання - вміти вибрати постачальника матеріалів, виконавця робіт і при цьому не переплатити втридорога. І питання, для чого цій людині додаткове навантаження?

Голова ОСББ, хіба не на зарплаті?

Голова ОСББ для ефективної роботи має бути хорошим менеджером. І правда їх останнім часом багато вдома без роботи сидить. Або ж їх можна переманити зарплатою викроєною з внесків мешканців однієї п'ятиповерхівки:

85 квартир * 107 грн (плата з 58 кв.м за утримання будинку зараз у 8-му ЖЕКу, хай умовно навіть всі квартири так платити будуть) = 9095 грн. З цього оплатіть послуги електриків, сантехників, прибиральниць за місяць і дайте пристойну зарплату голові. Не забудьтеся про податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-80

Я так зрозумів це номер однієї зі служб в міській рада.Сусіди ходили нещодавно туди і говорили за жек.Там сказали що 8 жек не підпорядковується їм.Тому і скарг розглядати не будуть. Клята бюрократія :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-80

Я так зрозумів це номер однієї зі служб в міській рада.Сусіди ходили нещодавно туди і говорили за жек.Там сказали що 8 жек не підпорядковується їм.Тому і скарг розглядати не будуть. Клята бюрократія :0156:

15-80 це група оперативного реагування міської ради. За цим телефоном можна звертатись з будь яких питань життя міста. Хоч 8 ЖЕК більше і не комунальне підприємство, але крові їм поп'ють. Перелік послуг які варто вмагати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі робили собі кришу. Мешкати на останньому поверсі треба і морально і фінансово до таких затрат бути готовими завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-80 це група оперативного реагування міської ради. За цим телефоном можна звертатись з будь яких питань життя міста. Хоч 8 ЖЕК більше і не комунальне підприємство, але крові їм поп'ють. Перелік послуг які варто вмагати

Телефонували -нічого нового так і не сказали. Порадили хіба що йти до Романюка або до Палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...