Перейти до змісту

Шедеври камерної музики!


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Був у друга в гостях. Зашов в сєть. Нарив класики :D

Хочу поділитись! Моцарта я шукав. І ось нашовся!

В папці Аудіо тільки 6 треків, інші некопірувались із-за віруса. Но я потім дістану треки, яких нема.

Качаєм і насолоджуємся :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухати таку музику в mp3- жесть. Те ж саме, що нюхати троянди в протигазі :D Як в анекдоті: Не подобається мені Хосе Каррерас! Ви були у нього на концерті? Ні, сусід наспівував :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.. це ж не 48 Кб/сек! Мені вистачає повністю властивостей мп3. Бо важливий не апе чи мп3 - а смисл у музиці!

П.С. - це ж не попса - чим вища якість - тим більше бумкає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссилка нормально відкривається. Просто доступ до фтп є тільки у користувачів фотакому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Е КОРИСТУВАЧЕМ ФОТАКОМУ всерівно не грузить

Шо тебе цікавить саме - камерна музика, моцарт, вівальді чи збірка класичних різних творів? я можу залити в ссилку - і ти скачаєш! :)

або ти може не нажимаєш - "ввійти як" у папці фтп. нажимаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.. це ж не 48 Кб/сек! Мені вистачає повністю властивостей мп3. Бо важливий не апе чи мп3 - а смисл у музиці!

П.С. - це ж не попса - чим вища якість - тим більше бумкає!

А класична музика по твоєму нехай тріщить ,рипить, і так піде ,тому що класика. :) ,ти ще на телефон запиши і тащися. :)

ти напевне не чув такіх слів ,як динамічний діапазон ,частотний діапазон ,рівень шуму ,рівень частотних спотворень,google it.

твої виводи дійсні тільки с точністю до навпаки.Написав би таку ахінею на музичному форумі ,то тебе напевно там забанили пожизненно. :)

PS.Це мені напомнило совдеповські часи ,коми партія прививала любов народу ,до класичної музики з помічю родіоточок(в народі брехунець)

і мав народ з всіх благ цівілізації ,тільки брехунця,і слухав брехливі новини ,класичну і народну музику.той брехунець трищав ,рипів ,булькав ,але класичну музику грав. :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.. це ж не 48 Кб/сек! Мені вистачає повністю властивостей мп3. Бо важливий не апе чи мп3 - а смисл у музиці!

П.С. - це ж не попса - чим вища якість - тим більше бумкає!

А класична музика по твоєму нехай тріщить ,рипить, і так піде ,тому що класика. :D ,ти ще на телефон запиши і тащися. ;)

О! Я ж залив з хорошим звуком! ^_^ на телефоні апе нейде.

динамічний діапазон ,частотний діапазон ,рівень шуму ,рівень частотних спотворень,google it.

:huh: може від мп3 відмовитись тоді? і на радіо перейти - як у СРСР?

П.С. Чому ви мене нерозумієте? Як ви так слухаєте музику, шо вам важливо яка в неї якість запису, а не музики?! Об'ясніть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую

вже розібрався

класна музика і якість звуку прекрасна для мп3

ясно це ж не концертний зал вдома але вона не рипить не тріщить

сприймаеться чудово

РАДЖУ ПОСЛУХАТИ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую

вже розібрався

класна музика і якість звуку прекрасна для мп3

ясно це ж не концертний зал вдома але вона не рипить не тріщить

сприймаеться чудово

РАДЖУ ПОСЛУХАТИ :)

:smile3: во, я радий шо ти оцінив позитивно музончик! Молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую

приемно чути

:mdr:

Якщо тебе цікавить шось з классики, то можеш мені сказати - я залью, якшо буде. В мене є дуже сумна мелодія - Адажио Сі-мінор (автора Томасо Альбіноні\ Ремо Джазотто, Альбіноні написав тільки 7 тактів і лінію басу, а музиковєд (рос. слово) дописав твір 1945 року, і там ніби весь сум війни, горе втрати... обожнюю цей твір, часто його слухаю :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОСЬ ТАК СУМНО СТАЛО!!!!!!!!!!!!!! :)

було над чим задуматись

навіяло багато спогадів особистих

ДЯКУЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОСЬ ТАК СУМНО СТАЛО!!!!!!!!!!!!!! :)

було над чим задуматись

навіяло багато спогадів особистих

ДЯКУЮ

"Искусство должно и духовно развивать потрясая не только орган слуха, но и орган мышення" - виконавиця старинних російських пісень і романсів Жанна Бичевська. (Книга А. Васинского 1988, Москва "Выбираю сводобную тему" є в бібліотеці біля літака :D

П.С. Мені ця мелодія нагадує дівчат, з якими мені невдалось любовні стосунки створити. Деколи хочеться ;) Но це вже сентиментальності :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
Тю.. це ж не 48 Кб/сек! Мені вистачає повністю властивостей мп3. Бо важливий не апе чи мп3 - а смисл у музиці!

П.С. - це ж не попса - чим вища якість - тим більше бумкає!

А класична музика по твоєму нехай тріщить ,рипить, і так піде ,тому що класика. :101010: ,ти ще на телефон запиши і тащися. ;)

ти напевне не чув такіх слів ,як динамічний діапазон ,частотний діапазон ,рівень шуму ,рівень частотних спотворень,google it.

твої виводи дійсні тільки с точністю до навпаки.Написав би таку ахінею на музичному форумі ,то тебе напевно там забанили пожизненно. ;)

PS.Це мені напомнило совдеповські часи ,коми партія прививала любов народу ,до класичної музики з помічю родіоточок(в народі брехунець)

і мав народ з всіх благ цівілізації ,тільки брехунця,і слухав брехливі новини ,класичну і народну музику.той брехунець трищав ,рипів ,булькав ,але класичну музику грав. :o

+1 :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...