Перейти до змісту

Куплю земельну чи дачну ділянку


Amid

Рекомендовані повідомлення

Власне все описав в темі.

Цікавить земельна чи дачна ділянка недалеко від міста. Максимально можлива ціна порядку 15000 у.о.

Пропозиції краще в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неприватизовану дачну ділянку в Гаразджі (практично над самим кар'єром, недалеко від лісу) можна купити за суму разів в 15-20 меншу. При потребі можна потім приватизувати. Шукай голову дачного кооперативу, він все розкаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неприватизовану дачну ділянку в Гаразджі (практично над самим кар'єром, недалеко від лісу) можна купити за суму разів в 15-20 меншу. При потребі можна потім приватизувати. Шукай голову дачного кооперативу, він все розкаже.

Дякую, цікавий варіант. Напевне скористаюся.

Але зараз цікавить ділянка чи дача з перспективою за декілька років при гарних розкладах побудувати будиночок для життя.

Не хочу жити в сучасних печерах. :lol: Але бажання і можливості......... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну наскільки я знаю, в планах на найближчі років 5 є проведення газу і електроенергії до дачного масиву. Так що все реально ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну наскільки я знаю, в планах на найближчі років 5 є проведення газу і електроенергії до дачного масиву. Так що все реально :)

Переконав :(

Пошукаєм голову, бухгалтерію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я не переконую, просто сам в листопаді купив там ділянку (зробив такий подарунок братові на День народження), то трохи цікавився ситуацією. При нагоді обов'язково куплю ще три ділянки -- по одній кожному з синів. Земля їсти не просить... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейчас с землей и ее продажей на Украине немного сурово стало

так что очень досконально надо узнавать не только о возможности приватизации, но и о возможности изменения с ОСГ на "частная застройка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю участок у с. Воротнів. Є всі комунікації, дорога з асфальтом... ділянка при дорозі... Про ціну домовимось, якщо є справді інтерес. тел +38 095 55 26 150. Юра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я продаю участок у с. Воротнів. Є всі комунікації, дорога з асфальтом... ділянка при дорозі... Про ціну домовимось, якщо є справді інтерес. тел +38 095 55 26 150. Юра

Інтерес скоріше за все був. Тому що, завтра має вирішитися питання. Якщо позитивно, то тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
і як вирішилось питання?

Ніби позитивно. На разі документи у кадастрі. Тому питання ще не вирішене остаточно.

Є пропозиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...