Перейти до змісту

потрібен робітник зняти 7кв/м грунта на п'ятницю


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

доброго дня

потрібен робітник для єдиноразової роботи – зняти шар грунта на ділянці в межах міста. контур та глибина вже намічені. глибина шару 15см, розмір ділянки 2.5 x 3 метри. вивіз грунта тачкою на іншу ділянку (20м). тачку дам, лопату також, але її бажано взяти свою, бо моя довга – на свій зріст. підробиці в приваті

старт в 11-12 годині завтра (п'ятниця), закінчити треба до 18-19 години, що є абсолютно реально – знаю по собі. плачу 200 гривень, та ще 100 зверху, якщо робота буде зроблена якісно.

дякую за увагу

ps. буду також вдячний за інформацію по людям чи підприємцям, що таким займаються. бо газети типу "Волинської реклами" ніколи не купував )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. буду також вдячний за інформацію по людям чи підприємцям, що таким займаються. бо газети типу "Волинської реклами" ніколи не купував )

Свемон Волинь поідеї таким повинна займатися...

http://yp.lutsk.ua/organizatsiya/svemon-volyn-vat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня

потрібен робітник для єдиноразової роботи – зняти шар грунта на ділянці в межах міста. контур та глибина вже намічені. глибина шару 15см, розмір ділянки 2.5 x 3 метри. вивіз грунта тачкою на іншу ділянку (20м). тачку дам, лопату також, але її бажано взяти свою, бо моя довга – на свій зріст. підробиці в приваті

старт в 11-12 годині завтра (п'ятниця), закінчити треба до 18-19 години, що є абсолютно реально – знаю по собі. плачу 200 гривень, та ще 100 зверху, якщо робота буде зроблена якісно.

Киньте телефон в приват, й приблизне розташування місця роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виконавець вже знайдено, ще раз дякую всім за увагу

tolik111, вашу пропозицію я теж буду мати на увазі, раптом щось зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...