Перейти до змісту

Потрібні працівники (студенти і не тільки)


MelvinPVV

Рекомендовані повідомлення

Потрібно з десяток людей (чоловіки, хлопці) на днів 4-5, може + ще пару днів. Суть роботи: є дерев'яний будинок в межах міста, який потрібно проконопатити. Думав зроблю своїми силами і силами ближніх, але робота дуже повільна, а літо мале. Площа приблизно 500-600 м.кв. Для статистики. Максимально за день з батьком зробили 23-24 м.кв. Працювали десь з 10,30 до 20,30.

Плачу 100-150 грн. за день. + водичка за мій рахунок.

Кого цікавить суть роботи є пару ссилок. Суть це запихати льон в щілини. Робота повільна чим і скучна. Думаю 10 людей зроблять це весело і швидко. Робота не складна, але затратна в часі. Сам спробував, нічього складного.

робити потрібно майже як на відео. Є пару відмінностей, це не всі шви конопатити, і не робити імітацію шнура, оскільки потім планую декором закрити, ще не вирішив чи канатом, чи герметіком. Поки ще не скупив так багато молотків і конопаток (щось схоже на стамєску....деякі сам зробив)

Роботу почну коли хоч 6 людей буде, але планую з 10-ти почати. Беріть друзів, знайомих, але таких що готові працювати, оскільки роботу буду оцінювати. Вроді би все описав. Скидайте дані, пишіть хто хоче. Зберу людей і почнемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так найдешевший варіант то стати з батьком і зробити за місяць..

П.С. ну певно вже були в кантор які роблять будинки з бруса і явно шо вже знаєте ціну за 1 м.п. конапатки...

і вона явно є більшою ніж 100-150 грн в день....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу піти, але день два і день в мене екзамен. мотім знову так само :) Наступний тиждень ніби повністю вільний. Може друг не був би проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу піти, але день два і день в мене екзамен. мотім знову так само :) Наступний тиждень ніби повністю вільний. Може друг не був би проти.

Скинь тел. в ПС. Думаю на Суботу зберу людей.

Так найдешевший варіант то стати з батьком і зробити за місяць..

П.С. ну певно вже були в кантор які роблять будинки з бруса і явно шо вже знаєте ціну за 1 м.п. конапатки...

і вона явно є більшою ніж 100-150 грн в день....

Діло в часі. Звичайно, що кваліфікований працівник візьме за роботу дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...