Перейти до змісту

WarCraft3 BAN SERVERs


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Люди так далі не можна! Знову фотакомовське ип в бані і відразу на всіх 4-х ліц. серверах!.. Хтось просто-напросто зробив це навмисно, інакше бана достигнути неможливо!.. Звертаюся до всіх абонентів, які грають ВарКраф3: Яка СУК* і НАВІЩО ТАКЕ РОБИТЬ?..

І до адмінів: Можна простежити внутрішнє ІП в даному напрямку [213.248.106.200] за останні 24 години... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтрумую, ну хто таку фігню мутить, люди в кого нема кея а хоче грати Вар то не качайте з нета все шо попало краще купіть бо за пальоні кей банять сервак.А дотерам я взагалі не розумій нашо Норт :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вчора процювали всі 4-ри сервера, під вечір відключився Норт, я ще зміг зайти на Лорд, біля 15-ти хвилин на 1-шу ночі непрацював ніодин. Коли у Луцьку було всого декілька кеїв, ніяких банів не було. Зараз хтось навмисне (або не знаючи наслідків, того що він робить) старається заходити під не коректними кеями. Потрібно вирішувати проблему!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Попередній пост був від 31.01.

Зараз пишу, що наслідки бану зникли тільки через 2 тижня, тобто з 14-го числа знов появився доступ до серверів

Якщо знов буде бан, буду мочити геймерів

Я, фентезі, девіл і ще кілька людей одні з перших мали ліцензійні диски WarCraft III: RoC i TFT

Нічого не маю проти інших гравців, але якщо хочете грати на ліцензованому сервері, то купляйте ліцензійні диски, а не шукайте ключі в інеті, якими ще користуються декілька сотень людей, в результаті чого сервера опиняються в бані

Якщо ще раз буде такий випадок, буду мочити в прямому смислі, після того як почну провіряти кеї геймерів через офф представництво, як тільки виявиться, що Вам не було чим зайнятись окрім юзання кончаних ключів, пеняйте на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередній пост був від 31.01.

Зараз пишу, що наслідки бану зникли тільки через 2 тижня, тобто з 14-го числа знов появився доступ до серверів

Якщо знов буде бан, буду мочити геймерів

Я, фентезі, девіл і ще кілька людей одні з перших мали ліцензійні диски WarCraft III: RoC i TFT

Нічого не маю проти інших гравців, але якщо хочете грати на ліцензованому сервері, то купляйте ліцензійні диски, а не шукайте ключі в інеті, якими ще користуються декілька сотень людей, в результаті чого сервера опиняються в бані

Якщо ще раз буде такий випадок, буду мочити в прямому смислі, після того як почну провіряти кеї геймерів через офф представництво, як тільки виявиться, що Вам не було чим зайнятись окрім юзання кончаних ключів, пеняйте на себе.

По-перше: Інформації про використання іп чи ключа тобі ніде не дадуть! (сам провіряв)

По-друге: На запитання чому нам забанили норт - було сказано щось такого типу: За часті підключення до баттл.нет або за перевищення оптимальної кількості гравців існуючого дозволу щодо статичної іп адреси бла-бла-бла... Ну щось таке.

По-третє: Ну припустим на норті ми граєм дуже часто, але інші сервера дочого?.. Я наприклад ніколи взагалі не заходив на Калім і Вест, але вони також в баньці :D Я вважаю це просто підлий жарт когось з ДМ, в якому допомогти розібратись можуть тільки адміни ДАТАГРУП, а точніше сказати всі внутрішні іп адреси в даному напрямку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За конект-дісконект не банять, я сам постійно таке роблю, щоб був кращий пінг, 3 роки не банили і раптово почали банити?

Про ИП-адрес, щось також не дуже віриться, а інфу можна взнати, не знаю як ти пробував.

Про адмінів +1 можуть дійсно допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер залуп*ця всі кеями, адже причини бану:

- Быстро соединение и разъединение к Battle.net

- При помощи "программ добавления"

- злоупотребление канала Чата

- Неудавшиеся попытки логина

- Другой компьютер на той же самой связи, которая, возможно, сделала любой из вышеупомянутых

А як дали відповідь за піратський кей банаять перманентно, тому бан і зараз існувавби! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей общаковський один айпі на всіх користувачів Домашніх мереж харить. Нічо неможливо скачати ні з рапіди, ні з інших серверів... Your ip already downloading file постійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошлите на йух этот фотаком ....

Укртел рулезз ..

4 мбита поставил... просто мегажесть ... наконецто я не личер на торентах .. емуле и прочих томуподобных фичах ...

+ при включеном торренте валю и в ВоВ и в Вар3, пинг отличный

в вове не выше 100 в вар 3 около 30 ...

неужели эта сетка аля ЛМ ... стоит такой головной боли ?

+ укртел .. рестарт модема-смена айпи .. иногда не с 1го раза .. но больше 3х раз не перегружал еще ниразу. ... и то в прайм тайм =)

реконекты кста тож делаю иногда ...

но никогда не банили .. и вообще даже намеков таких небыло =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

post-722-1204288299.jpg

Замічаю ось такий прикол на норті! Це напевно пояснюється загальним ІП, бо я завжди заходжу нормально... Хтось ще замічав таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-722-1204288299.jpg

Замічаю ось такий прикол на норті! Це напевно пояснюється загальним ІП, бо я завжди заходжу нормально... Хтось ще замічав таке?

така херня вискакує, наскільки я знаю, коли неправильно вводиш пароль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...