Перейти до змісту

Продам ноутбук Alienware m11x-R3 з незвичним дефектом


Рекомендовані повідомлення

Ноутбук привезений із США, Refurbished (виставочна модель).

untitled.jpg

Конфігурація заліза

------------------------------

CPU: Mobile DualCore Intel Core i7-2617M, 1800 MHz (18 x 100) - ULV THD=15Watt

Chipset: Intel Cougar Point QS67, Intel Sandy Bridge

RAM: 2x Nanya 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz) (5-5-5-14 @ 380 MHz)

GPU1: Intel HD Graphics 3000

GPU2: Nvidia Geforce 540M 2Gb

HDD: SSD Silicon Power 32GB (встановив його для тестів)

Audio: Realtek ALC665

Wi-Fi: Intel Ultimate-N 6300 AGN (2,4GHz + 5GHz)

Display: 11' LED 1366x768

LAN: Atheros AR8151 Gigabit Ethernet

Keyboard: EN+RU з підсвіткою RGB.

USB: 2 порта USB 2.0, 1 порт USB 3.0

Audio: 3 мультифункціональні гнізда( мікрофон + навушники + навушники )

Other: 1394, Display port, HDMI port, Gigabit LAN port

Зовнішній стан

-------------------------

Корпус, матриця, клавіатура - нові.

Майже повна відсутність подряпин, потертостей на корпусі та кришці дисплея.

Скло дисплея - чисте, без подряпин.

З правої сторони корпусу є невелика вмятина яка вкрита так само як і весь корпус софт-тачовим покриттям, мабуть виправляли цей недолік корпусу на заводі.

На клавіатурі замість клавіши F10 - клавіша F8(сама ж F8 теж на місці).

Внутрішній стан

-------------------------

На компонентах системи відсутня пилюка, все зібрано надійно, немає люфтів. Хрестики на деяких гвинтах збиті,

схоже на те що раніше його розбирали неякісним інструментом, або люди без досвіду та знань.

Зношеність батареї - 6%(за даними aida64), її вистачає на 4-5 годин роботи (за даними Windows PowerManagement).

Суть дефекту

-------------------------

Хаотичні зависання(через 10хв-1год...) у випадку якщо ноутбук працює без навантаження (програвання відео, гортати браузер чи якийсь документ MS Office...).

Проявляється у вигляді чорного екрану, інколи його супроводжують мерехтливі вертикальні полоски з боків дисплея,

після цього ноутбук ні на що не реагуэ, вимикаэться затримкою кнопки живлення на 5 сек.

При роботі з важкими додатками чи комп'ютерними іграми на повний екран зависання не були помічені ні разу напротязі

багатьох годин.

Тестувалися: Borderlands PreSequel, StarCraft II, DeusEx HR, AIDA64 Stress Test.

Спроби виявити та виправити дефект

---------------------------------------------------------

Ставив різну пам'ять, виймав wifi-карту та батарею, ставив офіційні драйвера для відео від Делл та Нвідіа,

експерементував з налаштуваннями в BIOS, використовував різні HDD...

DELL test в BIOS - проходить без жодних помилок.

Memtest86 - все ОК.

AIDA64 Stress Test - температурний графік стабільний.

Носив на Stalker, хлопці прогріли в безпечному режимі компоненти на материнці - не змінило ситуацію.

Комплектація для продажу

---------------------------------------

+ ноутбук Dell Alienware m11x R3 (див.: Конфігурація заліза)

+ блок живлення Dell 90Watt

+ нова фірмова сумка для Alienware M11x

На жаль, ноутбук працює так як потрібно лише в іграх та під навантаженням, для роботи він мені не підходить.

Можливо комусь згодиться на комплектуючі, а можливо хтось захоче взяти для ігор, або ж знайде іншу вигоду для себе...

Фотографії, 13шт - https://www.sendspace.com/file/plp322 (Zip, 8,6Mb)

Ціна: 350$

Ціна без SSD 32Gb: 300$

Місцезнаходження - Луцьк, зв'язок - тема, приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше всього що з ладу вийшов хаб, який поєднує та керує/перемикає гпу1 та гпу2, це мікросхемка подібна до "моста" на МП ноута, гадаю доцільно його поремонтувати, ніж продавати, крім того хлопці перд тим як гріти не подумали про те що прогріву піддаються лише старіші мости/відеочіпи корпораціі радеон чи аті, в них просто недосконало розроблено сама будова чіпів в процесі виготовлення, використовували не якісні матеріали, тому при довготривалих перегрівах можливі були відвали кристалів від підложок, в гіршому випадку, чіп просто виходив зладу і прогрів міг допомогти лише на декілька днів/тижнів, такою болячкою страждала і окрема серія графіки від нвідіа, це старенькі 5520 ашпаери від ацера і йому подібні по поколінню ноути!

Ви ж в руках тримаєте сучасний апарат, в якому розробники виключили можливість виходу з ладу відеопроцессора, нові чіпи від нвідіа тим паче 520 серія це надійні речі, а графіка на якій як ви розяснюєте відбуваються збоі (це та сама хд3000) та взагалі знаходиться в центральному процессорі, так-так саме в і7-му є графічне ядро!

Я ж особисто починав би дивитись якраз в цю сторону тобто спочатку підкинув би інший процессор, хоча швидше всього не в ньому проблема, ті камні також навіть дуже надійні! Хоча логіка мені підказує з цього починати!

Чому ж люди лізуть гріти попредньо не розібравшись в суті проблеми?

Замінити хаб мабуть не буде великою проблемою, головне саму мікросхему найти та купити, а вже накатати шари і впаяти гадаю найдете кому

Просто викиньте якісне фото материнки з обох боків, спробую допомогти, зрозумійте гріти це не вихід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nvidia Optimus - технологія яка автоматично переключає відяшки в залежності від потреби. А якщо попробувати знайти в налаштуваннях відключити автоматику і вручну вибрати ГПУ напр. тільки дискретну відяху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось вам і вихід пробуйте, а от жарити відяху яка тут зовсім не причому, непрофесіонально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вам за те що ділитесь досвідом та порадами.

Були перевірені різні варіанти, мені хлопці говорили що прогрів скоріше за все в даному апараті не допоможе...я вирішив все ж таки спробувати.

Теж допускав проблему в хабі який перемикає відеокарти, але експеременти показали що це ймовірно не так.

Ось більш широкий опис спроб виявити проблему: https://www.sendspace.com/file/pnor88 (Zip, 2Kb)

Для роботи вже є інший ноутбук, тому цей в любому випадку зацікавлений продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вам за те що ділитесь досвідом та порадами.

Були перевірені різні варіанти, мені хлопці говорили що прогрів скоріше за все в даному апараті не допоможе...я вирішив все ж таки спробувати.

Теж допускав проблему в хабі який перемикає відеокарти, але експеременти показали що це ймовірно не так.

Ось більш широкий опис спроб виявити проблему: https://www.sendspace.com/file/pnor88 (Zip, 2Kb)

Для роботи вже є інший ноутбук, тому цей в любому випадку зацікавлений продати.

і які ж експеременти? відключення 3000 графіки? чи 540 відяхи? це не перевірка, у всіх випадках хаб залишається в роботі і не можливо точно визначити його поведінку, де саме відбувається конфлікт і тд. попробувати замінити хаб, так і процессор інший підкинути вам ніхто не забороняє, можна навіть якийсь b950, не обовязково і7, тим паче там платформа має бачити все і мох і болото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайний користувач, на що вистачало досвіду та часу - те перевірив. Возитися з ремонтом, експерементами - немає наразі ні бажання ні ресурсів. Запропонована ціна чітко підтверджує мої наміри.

Знайшов більш-менш якісні фото материнки, можливо згодиться до теми тому хто зацікавиться:

http://www.ebay.com/...d-/151571158713

http://szzejun.en.al...540m_Y98C0.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Sashapetrash!

1. Ти я бачу вже начитаний по ноутам професіонал, але ще багато не знаеш та досвіду мало, тому такі поради по ремонту краще не давати, тим більше, бути спеціалістом по чіпам АТІ, Нвідіа і прочіх хабів і процесорів також, хто їх, як робить і чому.

Краще роби ремонти мовчки, а як що не ясно, то читай/питай на відповідних форумах.

Ще можеш порадити, наприклад себе або інших, якщо таких знаєш, що можеш зробити ремонт такого ноута, а розказувати як треба діагностувати ТСу не треба, бо він вже це зробив як міг і тепер хоче продати.

2. Що не тема, то ти, не задоволений або ціною, або якістю ремонта/діагностики, заспокойся, ноутів на всіх хватить, а як сильно хочеш, то назбирай візьми кредит 300 баксів купи ноут, поміняй хаб, а потім, тут напишеш про е як треба ремонтувати, прогрів чіпів та інших спеціалістів.

3.А все тому, що ти молодий та гарячий, лізешь поперед батька в пекло, тому сам "неасилил" подивитись і не дочекався ссилок на "маму" від ТСа, на яких видно, що проц так просто не підкинеш, бо він там впаяний, як ти казав в сучасних ноутбуках

PS якщо цікавить, є пару ноутів під відновлення, сєвер поміняти 026, по-мєлочі докинути і вперед, на продажу або собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Sashapetrash!

1. Ти я бачу вже начитаний по ноутам професіонал, але ще багато не знаеш та досвіду мало, тому такі поради по ремонту краще не давати, тим більше, бути спеціалістом по чіпам АТІ, Нвідіа і прочіх хабів і процесорів також, хто їх, як робить і чому.

Краще роби ремонти мовчки, а як що не ясно, то читай/питай на відповідних форумах.

Ще можеш порадити, наприклад себе або інших, якщо таких знаєш, що можеш зробити ремонт такого ноута, а розказувати як треба діагностувати ТСу не треба, бо він вже це зробив як міг і тепер хоче продати.

2. Що не тема, то ти, не задоволений або ціною, або якістю ремонта/діагностики, заспокойся, ноутів на всіх хватить, а як сильно хочеш, то назбирай візьми кредит 300 баксів купи ноут, поміняй хаб, а потім, тут напишеш про е як треба ремонтувати, прогрів чіпів та інших спеціалістів.

3.А все тому, що ти молодий та гарячий, лізешь поперед батька в пекло, тому сам "неасилил" подивитись і не дочекався ссилок на "маму" від ТСа, на яких видно, що проц так просто не підкинеш, бо він там впаяний, як ти казав в сучасних ноутбуках

PS якщо цікавить, є пару ноутів під відновлення, сєвер поміняти 026, по-мєлочі докинути і вперед, на продажу або собі

1.ну да звичайно, гріти це ВИХІД!!

2.той ноут мені не потрібен, як на мене марна трата коштів, я ігри не бігаю вже давно, сімя діти, є на що час витрачати після роботи, я просто обурюсь майстрам які гріють без потрібної на те причини

3.проц можна перепаяти не важко якщо є обладнання та досвід, і зайві кошти, хоча я думаю проц цілий, те що проц впаяний ніяк не оправдує той факт що плату гріли без причини!

4. будь-ласка не потрібно мене вчити що кому писати та про досвід мені розказувати, якось і без вас розберусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам yura99, скажу що знайшов я вам матрицю

LTN156AT24

краще дивіться свої теми ніж в інших комусь піддакувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...