Перейти до змісту

Вижівські піски


Jimi Jamison

Рекомендовані повідомлення

Начну свій одноденний похід із того що їхати мені не було з ким,всі по роботах а в мене вихідний.Сідаю вранці із своїм двуколісним другом на потяг в сторону Ковеля,в 12 годині я вже в місті,виїхавши із Ковеля ,почав брати напрямок на захід по бетонці в сторону Ягодина,вітер холодний північно-західний,швидкість 18-21км.Проїхавши 15 км,звернув направо,перше село Старі Кошари його минаю,за ним наступне тільки вже Нові Кошари,їх ділить залізничне полотно Любомль-Ковель,хмарність дуже велика,мій фотоапарат таке не втягне нічого не знімаю.Зробивши перекусочний привал на 20 хв,роздивився більш детальніше карту,бачу що дорога буде весела,грунтовка та гравійка,велосипед в руки і вперед,дуже крепко хотів попасти в с.Чорноплеси,там багато старої етноархітектури,взагалі Любомльський та Старо Вижівський райони дуже цікаві та різноманітні.

Нитка маршруту

61edc961b45b.jpg

Не критикуйте строго,я аматор.

Польова дорога до с.Краснодуб'є

118795289.jpg

118795304.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога переважно грунтова,доїжаю до одного із самих старих і величезних сіл Волині-Смідин,закупившись продуктами,зробив тревел екскурсію по селі,населення 2265 чоловік,школа як в місті,не маленька

Фото школи з інтернету

%D0%A1%D0%BC%D1%96%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0.JPG

Матеріал із Вікіпедії

Смідин — одне з найбільших і найдавніших сіл Волині. Існує декілька припущень щодо походження назви цього населеного пункту. Одні дослідники історії вважають, що назва села походить від слова « мідь». У приходському літописі записано, що в часи польського панування Смідин був місцем заслання злочинців, які тут добували мідну руду. Інші дослідники назву села виводять від імені землероба Смеда, який в далеку давнину володів землею на теренах нинішнього села. Першою точною датою, коли село під назвою «Смедино» згадується в письмових джерелах, є 26 травня 1508 року. Це дата видання королем Сигізмундом І грамоти, в якій зазначалось, що половина села разом з усім Володимирським замком, приходами та волостю передавалась у заставне володіння князю Андрію Олександровичу Сангушку за 1000 золотих, а друга частина села передавалась Івану та Василеві Сангушкам на довічне володіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітер не стихає,покатушка йде трохи не за планом,вирішую змінювати тактику,вибираю дорогу на с.Семаки яка тягнеться на північ,від Смідина до лісу 1,3 км,і тут відразу затихає,тільки чути як верхівки дерев царапають повітря,дорога суха,місцями калюжі,по бокам тягнеться ліс із великими участками боліт,які мають рясну рослинність,очерети,стовби гнилих берез,зарості різних рослин і т.д.Зїхавши з дороги до соснової посадки вирішив випити чогось гарячого.

118678676.jpg

118795320.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лісу виявилось не так багато,знову поле,2.5 км і видніється перший будинок,признаки цивілізації,близько не підходив,не хотів турбувати господарів.

118795346.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В селі дуже багато закинутих будинків,на дверях повшені замки,подвір'я заростають різною рослинністю,таке враження як після війни,людей ніде не бачив,в селі є пожежна вишка,не ризикував лізти,не хотів щоб сперли велосипеда.

Закинуте обійстя

118795510.jpg

118795694.jpg

118795778.jpg

Сподобалось насадження дерев біля дороги

118795671.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За селом вимальовуються великі участки огородів мешканців села Рудня,люди їздять підводами,копишаться в своїх аграрних роботах.

Поля біля с.Рудня

118795905.jpg

Річка Вижівка ділить два села Рудня та Кукуріки

Фото річки Вижівка між селами Рудня та Кукуріки

118795947.jpg

118796119.jpg

118795990.jpg

В Кукуріках,пісні півнів не чутно)

118796579.jpg

118796746.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога до Старої Гути

118796784.jpg

Канал притока р.Вижівка

118796920.jpg

Підйом метрів 200 до Старої Гути,обернувшись назад

118797364.jpg

Їхав грунтами 22-25км,бачу що піджимає час,електричка в 18.13 із Старої Вижівки до Ковеля,доїхавши до Галиної Волі,дорога вимальовується як в Європі,лети-лети,байк рве дистанцію,велокомп'ютер показує 38 км,і тут такі гори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

118796857.jpg

118797447.jpg

г.Семенова

118797064.jpg

В 17.53 ноги почули землю,дочекавшись електропотяга,вирушив до Ковеля.В 19.10 в Ковелі,пересадка до Луцька 20.40,чекати наступного потяга немає бажання,треба ще...

По трасі до Любитова

118797619.jpg

В Любитові багато молоді,багаті будинки.

Виїхав за село побачити останні промені світлового дня поки є час до відправки додому.

118797834.jpg

118798136.jpg

118797909.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за звіт і фото !

Два роки тому ми з Navigatorom проїхались по подібному маршруту. Частково наш маршрут йшов по тих же дорогах , а саме , ділянка Рудня- Кукуріки- Галина Воля - Семенова гора - Стара Вижівка.

Привабив цей маршрут після двох сплавів по Вижівці.

Ось фотозвіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарний фотозвіт. У мене батьки з тих країв(з Лукова). То читаючи і перглядаючи фото, наче у дитинство поринув. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарний фотозвіт. У мене батьки з тих країв(з Лукова). То читаючи і перглядаючи фото, наче у дитинство поринув. Дякую!

Дякую,радий що вам сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...